Predavač/-ka v obchode Partyland (Trnava MAX)

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600 € + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu, do ktorej sa budete tešiť? Radi spôsobujete ľuďom úsmev a radosť? Máte radi oslavy, eventy, narodeniny a zábavu? Tak potom ste pre nás ten pravý.

Hľadáme kreatívnych, usmievavých a komunikatívnych PREDAVAČOV do našej ďalšej kamennej predajne PARTYLAND, ktorú tento mesiac otvárame v TRNAVE MAX.

Kostýmy, konfety, masky, balóny, ohňostroje, tanieriky, výzdoby a mnoho iných zábavných vecí, s ktorými budete pracovať. Je to zábava byť predavačom v PARTYLANDE. Vyrábate rôzne ozdoby, plníte balóny, vystavujete tovar, predávate, staviate balónové brány a pomáhate zákazníkovi vybrať si ten správny tovar. Práca je zábava a zábava je práca. Pošlite nám váš životopis ešte dnes.

Predávame párty produkty na oslavy akéhokoľvek druhu. Podmienkou na prijatie je mať vzťah k oslavám, zábave a k podobným aktivitám (musíte byť funky človek na vysokej emócií)! Od uchádzačov očakávame skutočné nadšenie z práce a záujem pre danú oblasť. Orientácia a praktické skúsenosti v organizovaní osláv sú vítané, nie však podmienkou.

Staň sa členom tímu PARTYLAND a pomôž šíriť úsmev a dobrú náladu medzi ľuďmi.

Pozrite si naše predajne:
www.partyland.sk/predajne/

Nástup: Ihneď (prebehne zaškolenie a prax na jednej z našich prevádzok)

Náplň práce:
- konzultácie so zákazníkmi o predávanom tovare
- profesionálne poradenstvo v oblasti predávaného tovaru
- zabezpečenie každodenného chodu prevádzky
- aktívna obsluha zákazníkov
- práca na registračnej pokladni
- znalosť tovaroznalectva
- udržiavanie poriadku

- bonusy na základe denného obratu
- vysoká podpora nadriadeného
- nákup v hodnote 100€ z nášho sortimentu každý rok pre každého predavača
- stravné lístky
- kompletné zaškolenie
- prácu v mladom kolektíve
- zamestnanecké zľavy na predávaný tovar
- možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám svoj životopis ešte dnes. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

- komunikatívnosť
- zmysel pre organizovanie osláv
- vysoko na emócii
- spoločenské vystupovanie

Spoločnosť SPIRIT s.r.o. bola založená v roku 2000 so zámerom vniesť kvalitu a kultúru do maloobchodného predaja slnečných okuliarov, zábavnej pyrotechniky a realizácie ohňostrojov. Vsadili sme preto na odborne vyškolený personál, široký výber kvalitného sortimentu za prijateľné ceny, dostupný na celom území Slovenskej republiky. Sme najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnym maloobchodným predajom slnečných okuliarov a pyrotechniky na Slovensku. Každoročne zriaďujeme v mesiacoch marec až august cca 30-50 špecializovaných prevádzok pod značkou SPIRIT Sunglasses a v mesiacoch november - december až 150 prevádzok s predajom pyrotechniky na našich prevádzkach PYROTECHNIK. Patríme k lídrom v predaji zábavnej pyrotechniky a doteraz sme uspokojili viac ako 3,5 milióna zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Nachádzame sa v obchodných centrách a hypermarketoch po celom Slovensku.
Od roku 2014 sme začali predávať aj párty produkty v našej kamennej predajni Partyland v OC Bory Mall. Vďaka narastajúcemu záujmu o tento tovar, budeme v naďalej expandovať po celom Slovensku, čo dokazuje otvorenie ďalších predajní v Prešov MAX, Žilina AUPARK, Trnava MAX, Prievidza KORZO.

Viac na:
www.slnecneokuliare.sk
www.spirit-company.sk
www.zabavnapyrotechnika.sk
www.profipyro.sk – profesionálna realizácia ohňostrojov
www.pyroobchod.sk – celoročná ponuka zábavnej pyrotechniky s 30%-ou zľavou
www.partyland.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Roveň 215
03301 Liptovský Hrádok

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2796751   Dátum zverejnenia: 17.7.2017