Predavač/-ka v obchode PARTYLAND ( OC Bory Mall)

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívnych, usmievavých a komunikatívnych PREDAVAČOV do našej kamennej predajne PARTYLAND v Bratislave na TRVALÝ PRACOVNÝ POMER. Kostýmy, konfety, balóny, ohňostroje, tanieriky, výzdoby a mnoho iných zábavných vecí, s ktorými budete pracovať. Je to zábava byť predavačom v PARTYLANDE. Vyrábate rôzne ozdoby, plníte balóny, vystavujete tovar, predávate, staviate balónové brány a pomáhate zákazníkovi vybrať si ten správny tovar. Práca je zábava a zábava je práca. Pošlite nám váš životopis ešte dnes.

ZAŠKOLÍME VÁS PRVOTRIEDNE !!!!

Predávame párty produkty na oslavy akéhokoľvek druhu. Podmienkou na prijatie je mať vzťah k oslavám, zábave a k podobným aktivitám (musíte byť funky človek na vysokej emócií)! Od uchádzačov očakávame skutočné nadšenie z práce a záujem pre danú oblasť. Orientácia a praktické skúsenosti v organizovaní osláv sú vítané, nie však podmienkou.

Staň sa členom tímu PARTYLAND a pomôž šíriť úsmev a dobrú náladu medzi ľuďmi.

Pozrite si naše predajne:

Nástup: Ihneď (ASAP)

Náplň práce:
- konzultácie so zákazníkmi o predávanom tovare
- profesionálne poradenstvo v oblasti predávaného tovaru
- zabezpečenie každodenného chodu prevádzky
- aktívna obsluha zákazníkov
- práca na registračnej pokladni
- znalosť tovaroznalectva
- udržiavanie poriadku

- nákup v hodnote 100€ z nášho sortimentu každý rok pre každého predavača
- kompletné zaškolenie
- prácu v mladom kolektíve
- bonusy na základe obratu
- zamestnanecké zľavy na predávaný tovar
- kariérny rast

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám svoj životopis ešte dnes. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod, služby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zmysel pre organizovanie osláv
- zodpovednosť
- spoločenské vystupovanie

Spoločnosť SPIRIT s.r.o. bola založená v roku 2000 so zámerom vniesť kvalitu a kultúru do maloobchodného predaja slnečných okuliarov, zábavnej pyrotechniky a realizácie ohňostrojov. Vsadili sme preto na odborne vyškolený personál, široký výber kvalitného sortimentu za prijateľné ceny, dostupný na celom území Slovenskej republiky. Sme najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnym maloobchodným predajom slnečných okuliarov a pyrotechniky na Slovensku. Každoročne zriaďujeme v mesiacoch marec až august cca 30-50 špecializovaných prevádzok pod značkou SPIRIT Sunglasses a v mesiacoch november - december až 150 prevádzok s predajom pyrotechniky na našich prevádzkach PYROTECHNIK. Patríme k lídrom v predaji zábavnej pyrotechniky a doteraz sme uspokojili viac ako 3,5 milióna zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Nachádzame sa v obchodných centrách a hypermarketoch po celom Slovensku.
Od roku 2015 sme začali predávať aj párty produkty v našej kamennej predajni Partyland v OC Bory Mall. Vďaka narastajúcemu záujmu o tento tovar, budeme v roku 2016 expandovať po celom Slovensku, čo dokazuje otvorenie ďalšej predajne v OC MAX Prešov 24.3.2016 a AUPARK Žilina 15.9.2016.

Viac na:
www.slnecneokuliare.sk
www.spirit-company.sk
www.zabavnapyrotechnika.sk
www.profipyro.sk – profesionálna realizácia ohňostrojov
www.pyroobchod.sk – celoročná ponuka zábavnej pyrotechniky s 30%-ou zľavou
www.partyland.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Roveň 215
03301 Liptovský Hrádok

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lukáš Paculík
Tel.: +421 918 849 888
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2796751   Dátum zverejnenia: 28.11.2016