Regionálny manažér

SPIRIT s.r.o.

Bratislava, Piešťany, Trnava, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany, Čadca, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Žilina, Banská Bystrica, Lučenec, Rimavská Sobota, Zvolen, Bardejov, Humenné, Poprad, Prešov, Košice, Michalovce, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
14.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manažérov, ktorí majú obchodné skúsenosti (prípadne potenciál) a chcú viesť sieť prevádzok na predaj zábavnej pyrotechniky v období Október – Február na Slovensku. Ak sa cítite na to, riadiť 16-18 prevádzok v pridelených regiónoch, viesť a motivovať predavačov k vytýčenému cieľu a popritom sa pridržiavať overeného firemného štandardu, tak ste náš človek.

Hľadáme práve Vás! Preverte si svoje schopnosti v praxi.

Nástup: 12-17 Október 2016 (najskôr prebehne kompletné zaškolenie)

NÁPLŇ PRÁCE:
Začiatok:
- výber predavačov na prevádzky v pridelených regiónoch Slovenska
- postavenie a otvorenie prevádzok v obchodných centrách spolu s predavačmi podľa vopred určeného štandardu
- zaškolenie predavačov do práce na prevádzke a predaja

Priebeh:
- zabezpečenie profesionálneho predaja tovaru na prevádzkach čo najväčšiemu počtu zákazníkov
- kontrola a starostlivosť o maloobchodné prevádzky a predavačov
- pravidelná komunikácia s predavačmi
- príslušná administratívna činnosť
- mapovanie konkurencie vo zverených regiónoch
- spolupráca s regionálnym obchodným zástupcom pri zabezpečovaní fungovania maloobchodných prevádzok

Koniec:
- zatvorenie a zbalenie prevádzok z obchodných centier
- odovzdanie zbalených prevádzok
- odovzdanie a triedenie tovaru zo zbalených prevádzok
- kontrola hospodárenia pridelených regiónov

ZODPOVEDNOSŤ:
- za kvalitný výber predavačov
- za včasné a bezchybné postavenie a otvorenie prevádzok
- za kvalitné zaškolenie predavačov
- za udržiavanie chodu prevádzky a dosahovanie plánov predaja
- za vykonanie pridelených úloh predavačom

- kompletné zaškolenie do činností uvedených vyššie v časti „Náplň práce“ ešte pred začiatkom
- služobné auto
- služobný telefón
- služobný notebook
- odmeny a benefity motivačného systému spoločnosti (žiadny manažér nemá finančný strop)
- možnosť pracovať v stabilnej firme aj naďalej
- osobný a kariérny rast v prípade preukázanej kompetencie (výsledky)

Ak ste sa v našej ponuke práce našli, pošlite nám svoj životopis. V prípade nášho záujmu vás pozveme na pohovor. Pohovory sa uskutočnia na našej centrále v Liptovskom Hrádku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vodcovská osobnosť
- schopnosť dodržiavať firemné štandardy a fungovať podľa nich
- orientácia na obchod
- časová flexibilita
- profesionálny prístup
- odolnosť voči stresu a námahe
- zodpovednosť
- lojálnosť voči firme i spolupracovníkom

Spoločnosť SPIRIT s.r.o. bola založená v roku 2000 so zámerom vniesť kvalitu a kultúru do maloobchodného predaja slnečných okuliarov, zábavnej pyrotechniky a realizácie ohňostrojov. Vsadili sme preto na odborne vyškolený personál, široký výber kvalitného sortimentu za prijateľné ceny, dostupný na celom území Slovenskej republiky. Sme najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnym maloobchodným predajom slnečných okuliarov a pyrotechniky na Slovensku. Každoročne zriaďujeme v mesiacoch marec až august cca 30-50 špecializovaných prevádzok pod značkou SPIRIT Sunglasses a v mesiacoch november - december až 150 prevádzok s predajom pyrotechniky na našich prevádzkach PYROTECHNIK. Patríme k lídrom v predaji zábavnej pyrotechniky a doteraz sme uspokojili viac ako 3,5 milióna zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Nachádzame sa v obchodných centrách a hypermarketoch po celom Slovensku.
Od roku 2015 sme začali predávať aj párty produkty v našej kamennej predajni Partyland v OC Bory Mall. Vďaka narastajúcemu záujmu o tento tovar, budeme v roku 2016 expandovať po celom Slovensku, čo dokazuje otvorenie ďalšej predajne v OC MAX Prešov 24.3.2016 a AUPARK Žilina 15.9.2016.

Viac na:
www.slnecneokuliare.sk
www.spirit-company.sk
www.zabavnapyrotechnika.sk
www.profipyro.sk – profesionálna realizácia ohňostrojov
www.pyroobchod.sk – celoročná ponuka zábavnej pyrotechniky s 30%-ou zľavou
www.partyland.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Roveň 215
03301 Liptovský Hrádok
ID: 2721076   Dátum zverejnenia: 6.10.2016