Predavač zmrzliny a ovocných pohárov

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
26.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou príjemných posedení a zážitkov všetkých dovolenkárov v autocampingu v Liptovskom Trnovci. Ponúkame miesto predavača zmrzliny a ovocných pohárov, ktorých originálnu ovocnú chuť ocení v tomto období úplne každý.

Miesto výkonu práce: Mara camp Liptovský Trnovec.

Náplň práce:
- zodpovednosť za kvalitnú obsluhu zákazníkov
- práca s pokladňou
- plynulý chod prevádzky

- motivačné finančné ohodnotenie
- zaškolenie
- možnosť trvalého pracovného pomeru
- kariérny rast
- zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravotný preukaz
- vek minimálne 18 rokov
- spoľahlivosť

SPIRIT s.r.o. - už 24 rokov pôsobíme na Slovensku ako najväčší predajca zábavnej pyrotechniky.
Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.
V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.
Od roku 2014 sme na trhu v oblasti PÁRTY produktov a máme otvorených 10 prevádzok PARTYLAND, kde v rámci celého Slovenska roznášame ľuďom radosť naprieč celým Slovenskom. Sme sponzormi rôznych akcií, ktoré rozžiaria očká od najmenších až po dospelých nadšencov našich produktov.
Spravujeme aj Eshop www.partyland.sk

Cieľ našej firmy na nasledujúce obdobie je masívna expanzia.
Majiteľ spoločnosti je aj fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia, ktorého cieľom je takisto roznášať zákazníkom radosť v podobe perfektne, detailne ošetreného tátoša

Sídlo spoločnosti sa nachádza na Liptove.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2192121  Dátum zverejnenia: 14.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + provízie z predaja