Účtovník / Účtovníčka

SPIRIT s.r.o.

Roveň 215, 03301 Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou podľa rozsahu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť, ktorá je 17 rokov na trhu a zaoberá sa maloobchodom, hľadá ambiciózneho účtovníka (účtovníčku) na dlhodobú spoluprácu. Sme relatívne mladý, kolektív, plný života a optimizmu. Sme pracovití, radi na sebe pracujeme a tiež sme zodpovední. Nechceme "prekladača papierov", ale človeka odhodlaného pracovať na sebe, až kým nebude profesionálny Hlavný účtovník / Ekonóm. Ak už takým ste, očakávame vás čo najskôr. Ak ešte nie, ale máte ambície, ste rovnako vítaní.

Miesto výkonu práce je ****LIPTOVSKÝ HRÁDOK****.

Náplň práce:
- komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- vystavovanie a účtovanie faktúr
- spracovávanie miezd v programe Pohoda, administratíva
- sledovanie legislatívnych zmien v oblasti účtovníctva
- vedenie pokladne a platobných stykov
- spracovávanie daňových priznaní: DPH, Daň z motorových vozidiel a Daň z príjmu PO

- práca v stabilnej, ale dynamickej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného aj osobnostného rastu a získavanie čoraz väčšieho priestoru v pracovnej náplni
- tvorivé prostredie a moderné technológie v oblasti podnikania
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- účasť na odborných tréningoch a seminároch
- zamestnanecké zľavy na náš tovar a tovar našich partnerských spoločností

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v odbore min. 2 roky
- orientácia na tímovú prácu a prosperitu firmy
- samostatnosť
- organizačné schopnosti

Spoločnosť SPIRIT s.r.o. bola založená v roku 2000 so zámerom vniesť kvalitu a kultúru do maloobchodného predaja slnečných okuliarov, zábavnej pyrotechniky a realizácie ohňostrojov. Vsadili sme preto na odborne vyškolený personál, široký výber kvalitného sortimentu za prijateľné ceny, dostupný na celom území Slovenskej republiky. Sme najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnym maloobchodným predajom slnečných okuliarov a pyrotechniky na Slovensku. Každoročne zriaďujeme v mesiacoch marec až august cca 30-50 špecializovaných prevádzok pod značkou SPIRIT Sunglasses a v mesiacoch november - december až 150 prevádzok s predajom pyrotechniky na našich prevádzkach PYROTECHNIK. Patríme k lídrom v predaji zábavnej pyrotechniky a doteraz sme uspokojili viac ako 3,5 milióna zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Nachádzame sa v obchodných centrách a hypermarketoch po celom Slovensku.
Od roku 2015 sme začali predávať aj párty produkty v našej kamennej predajni Partyland v OC Bory Mall. Vďaka narastajúcemu záujmu o tento tovar, budeme v roku 2016 expandovať po celom Slovensku, čo dokazuje otvorenie ďalšej predajne v OC MAX Prešov 24.3.2016 a AUPARK Žilina 15.9.2016.

Viac na:
www.slnecneokuliare.sk
www.spirit-company.sk
www.zabavnapyrotechnika.sk
www.profipyro.sk – profesionálna realizácia ohňostrojov
www.pyroobchod.sk – celoročná ponuka zábavnej pyrotechniky s 30%-ou zľavou
www.partyland.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Roveň 215
03301 Liptovský Hrádok

Kontakt

ID: 1975559   Dátum zverejnenia: 17.2.2017