Hlavný účtovník / Ekonóm / Mzdár

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený/á ekonóm/-ka a hľadáte nové výzvy a perspektívne uplatnenie? Chcete pracovať samostatne, riadiť celú finančnú agendu a podieľať sa na bezproblémovom chode úspešnej slovenskej spoločnosti?

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá je 20 rokov lídrom na trhu v oblasti maloobchodného predaja, neustále rastie a prináša svojim zákazníkom radosť z osláv a ohňostrojov. Ak ste nielen profesionál v oblasti financií ale aj človek so zmyslom pre tímovú spoluprácu a podporu, ochotu pomáhať a chcete za sebou vidieť hmatateľné výsledky, prihláste sa k nám.

Miesto výkonu práce je ****LIPTOVSKÝ HRÁDOK - PODTUREŇ****.

Náplň práce:
- spracovanie podkladov k bankovým úverom a komunikácia s bankami
- správa majetku spoločnosti a zmlúv
- poisťovanie majetku spoločnosti a riešenie poistných udalostí
- zabezpečenie prehľadnosti finančných tokov v spoločnosti a ich riadenie
- pohľadávky a záväzky pod kontrolou
- spracovanie miezd a podávanie mesačných výkazov poisťovniam (v spolupráci s personálnym oddelením)
- samotné účtovanie (podvojného účtovníctva)
-Spracovanie a podanie výkazov k DPH
-Spracovanie a podanie daňových priznaní
-Príprava dokladov pre AUDIT
-Kompletné zastúpenie spoločnosti s bankami, lízingovými spoločnosťami, daňovým úradom a príslušnými kontrolnými úradmi

- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného aj osobnostného rastu a získavanie čoraz väčšieho priestoru v pracovnej náplni
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- účasť na odborných tréningoch a seminároch
- zamestnanecké zľavy na náš tovar a tovar našich partnerských spoločností

Ak ste sa v našej ponuke práce našli, pošlite nám svoj životopis. Vaše skúsenosti a znalosti starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor do našej centrály v Liptovskom Hrádku (časť Roveň, Podtureň).

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Spirit s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

- reálne skúsenosti v odbore na takej úrovni, že dokážete pracovať samostatne
- orientácia na tímovú prácu a prosperitu firmy
- organizácia času - time management
- precíznosť a orientácia na detail
- schopnosť dokončiť všetky zverené úlohy

SPIRIT s.r.o. - už 24 rokov pôsobíme na Slovensku ako najväčší predajca zábavnej pyrotechniky.

Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.

V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.

Od roku 2014 sme na trhu v oblasti PÁRTY produktov a máme otvorených 10 prevádzok PARTYLAND, kde v rámci celého Slovenska roznášame ľuďom radosť naprieč celým Slovenskom. Sme sponzormi rôznych akcií, ktoré rozžiaria očká od najmenších až po dospelých nadšencov našich produktov.

Spravujeme aj Eshop www.partyland.sk

Cieľ našej firmy na nasledujúce obdobie je masívna expanzia.

Majiteľ spoločnosti je aj fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia, ktorého cieľom je takisto roznášať zákazníkom radosť v podobe perfektne, detailne ošetreného tátoša

Sídlo spoločnosti sa nachádza na Liptove.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1975559  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac