Regionálny manažér

SPIRIT s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: zverený región SR, Liptovský Mikuláš, Ružomberok
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme k nám do SPIRIŤÁCKEHO TÍMU osobnosť, ktorá dokáže samostatne zvládať a dosahovať stanovené ciele. Pričom svojou nadpriemernou produktívnosťou a pracovným nasadením dokáže zväčšovať veľkosť nášho pôsobenia v maloobchodnom predaji na území SR.

Od pracovnej pozície sa vyžaduje:
- kompletná starostlivosť o maloobchodné prevádzky - výber personálu, ich zaškolenie, tréning a motivácia personálu
- zabezpečiť profesionálny predaj tovaru
- zaistiť predaj čo najväčšiemu počtu zákazníkom
- dosiahnutie a prekročenie plánu predaja
- mapovanie konkurencie vo zverenom regióne
- príslušná administratívna činnosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vodičský preukaz
B

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť SPIRIT s.r.o. bola založená v roku 2000 so zámerom vniesť kvalitu a kultúru do maloobchodného predaja zábavnej pyrotechniky, realizácie ohňostrojov a predaja slnečných okuliarov. Vsadili sme preto na odborne vyškolený personál, široký výber kvalitného sortimentu za prijateľné ceny, dostupný na celom území Slovenskej republiky. Sme najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnym predajom zábavnej pyrotechniky na Slovensku. Naše dlhoročné skúsenosti v SR chceme uplatniť aj v Českej republike, kde plánujeme v zimnej sezóne zriadiť 70 – 80 prevádzok hypermarketov a obchodných centier od mesta Aš až po Třinec.

Viac na:
www.zabavnapyrotechnika.sk
www.profipyro.sk – profesionálna realizácia ohňostrojov
www.pyroobchod.sk – celoročná ponuka zábavnej pyrotechniky s 30%-ou zľavou
www.slnecneokuliare.sk
www.spirit-company.sk
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)
Podtureň-Roveň 215 Zobraziť na mape
03301 Liptovský Hrádok
ID: 1270909   Dátum zverejnenia: 6.6.2012
Spoločnosť: SPIRIT s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke