Opatrovateľ/ka starších ľudí v UK

SPIRIT agentúra, s.r.o.

Miesto práce
Okolie Cheltenham, Veľká Británia
Termín nástupu
október / november 2015
6.30 - 8.95 GBP/hodina, Možnosť zárobku 1100 GBP - 2000 GBP / mesačné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ponúkame jedinečnú príležitosť vycestovať do zahraničia, kde sa zdokonalíte v anglickom jazyku počas práce
Ponúkame Vám možnosť vycestovať a pracovať vo Veľkej Británií ako opatrovateľ/ka k starším ľudom v ich domácnostiach.
Práca je vhodná pre mužov aj ženy vo veku od 20 rokov. Vyžadujú sa základy komunikatívnej angličtiny a vodičský preukaz B.

NÁPLŇ PRÁCE:
- starostlivosť o staršiu osobu v ich súkromných domácnostiach
- pomoc pri obliekaní, osobnej hygiene, kŕmení
- pomoc pri príprave základných jedál,
- základné domáce práce v ich dome
- spoločnosť vo voľnom čase, odvoz k lekárovi, do obchodu, malé nákupy

Pracovná náplň je rôznorodá a každý deň môže byť iná. Vždy dostanete rozpis k akému starkému / starkej pôjdete, čo sa od Vás očakáva, koľko času u nich strávite. U niekoho pripravíte raňajky, u niekoho rannú hygienu, s niekym strávite len voľný čas, niekomu pôjdete na nákup. Práca nie je fyzicky náročná a zvládne ju každý, kto ma chuť pracovať.

Základná mzda: 6,50GBP - 6,75GBP (cca 9eur), po tréningu 7,15GBP - 7,80GBP (cca 10,50eur), nadčas +33%
Odpracované hodiny minimálne 40h / týždenne ( je možné pracovať nadčasy, koľko budete zvládať.

- neplatíte žiadne vstupné náklady
- letenku hradí zamestnávateľ
- zabezpečená doprava z letiska zdarma
- za ubytovanie platíte až z prvej výplaty
- prvý týždeň absolvujete tréning zdarma
- možnosť získať ošetrovateľské certifikáty
- slovenský koordinátor / vysvetlí aj počas tréningu
- pomoc pri vybavovaní NIN, bankového účtu
- zamestnávateľ je priamo anglická firma a máte nárok na všetky benefity (dôchodok, rodinné príspevky, zdravotná starostlivosť)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Náš overený partner je stredne veľká anglická firma, ktorá sa venuje opatrovaním starších ľudí v ich domácnostiach, vlastnia dom pre seniorov, a tiež live-in care. Majú už dlhodobé a bohaté skúsenosti ako zabezpečiť najlepšiu starostlivosť o ľudí. Tak ako sa snažia dať to najlepšie svojím klientom, tiež sa starajú aj o svojich zamestnancov vo forme odmien a benefitov každý mesiac.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná ponuka je vhodná pre každého, kto ma záujem pracovať ako opatrovateľ/ka k starším ľudom.

SPIRIT agentúra, s.r.o. bola založená v roku 2004, ktorá sa snaží pomáhať mladým, šikovným, ambicióznym ľudom si nájsť prácu v zahraničí. Prevažne sú ponuky pre študentov počas letných prázdnin do USA, UK, Grécka (iné štáty v EU), ale aj pre ostatných záujemcov, ktorí majú chuť vycestovať a spoznať nové možnosti.
Každému uchádzačovi poskytneme všetky potrebné informácie pred vycestovaním, ale aj pomoc v každej situácii už počas pracovného pobytu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2294988  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6.30 - 8.95 GBP/hodina, Možnosť zárobku 1100 GBP - 2000 GBP / mesačné