Lifeguard USA H2B program

SPIRIT agentúra, s.r.o.

Miesto práce
NY a okolité štáty USA, USA
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
máj 2016
Mzdové podmienky (brutto)
9.90 - 14.80 USD/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu ako plavčík v USA aj pre ne-študentov v období od mája 2016 do septembra 2016. Plavčík dbá na bezpečnosť návštevníkov či už v bazéne alebo v okolí. Práca je nenáročná, ale zodpovedná.

Základné podmienky:
- vedieť plávať
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- stredná škola s maturitou

Každý, kto má záujem, musí poslať vypracovaný CV v AJ + foto. Bude sa organizovať skype pohovor so zamestnávateľom. Pokiaľ úspešne prejdete pohovor, bude sa vybavovať administratíva.
V prípade podrobnejších informácii, prosím, kontaktujte telefonicky, alebo na email: [email protected]

- možnosť vycestovať do USA
- zabezpečená práca a dostatok hodín
- zabezpečené ubytovanie
- pri odpracovaní celého kontraktu dostanete bonus
- zamestnávateľ organizuje športové aktivity, výlety, spoločné stretnutia

Každý, kto má záujem, musí poslať vypracovaný CV v AJ + foto. Bude sa organizovať skype pohovor so zamestnávateľom už budúci týždeň. Pokiaľ úspešne prejdete pohovor, bude sa vybavovať administratíva.
V prípade podrobnejších informácii, prosím, kontaktujte telefonicky, alebo si prečítate viac na www.spiritagentura.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Zamestnávateľ je náš dlhodobý partner, s ktorým spolupracujeme na rôznych programoch v USA. Sídlo ma vo Washingtone DC a ponuky má na východnom pobreží v USA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SPIRIT agentúra, s.r.o. bola založená v roku 2004, ktorá sa snaží pomáhať mladým, šikovným, ambicióznym ľudom si nájsť prácu v zahraničí. Prevažne sú ponuky pre študentov počas letných prázdnin do USA, UK, Grécka (iné štáty v EU), ale aj pre ostatných záujemcov, ktorí majú chuť vycestovať a spoznať nové možnosti.
Každému uchádzačovi poskytneme všetky potrebné informácie pred vycestovaním, ale aj pomoc v každej situácii už počas pracovného pobytu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2277161  Dátum zverejnenia: 21.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9.90 - 14.80 USD/hodina