Operátor CNC obrábacích strojov - brúska, fréza, sústruh

SPINEA, s.r.o.

Miesto práce
SPINEA, s.r.o, Volgogradská 13, Prešov, Prešovský kraj
Termín nástupu
Dohodou.
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný uchádzač bude zodpovedný za :
▪ kompletnú obsluhu CNC obrábacieho stroja - fréza, sústruh, brúska,
▪ realizáciu a kvalitu výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou,
▪ výrobu komponentov včas, v požadovanej kvalite a množstve, podľa platného technologického postupu a konštrukčnej dokumentácie,
▪ trvalé zlepšovanie technologických procesov na technológiách,
▪ za dennú evidenciu a kontrolu stavu strojov a zariadení a iné.

▪ práca v stabilnej, renomovanej výrobnej spoločnosti v sektore
špičkových technológií,
▪ príležitosť pre ďalší profesijný rast,
▪ uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností,
▪ zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov.

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám životopis na adresu:
e-mail: personalne@spinea.sk
poštou: SPINEA, s.r.o., Okrajová 33, 080 05 Prešov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti SPINEA, s.r.o.
Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

K životopisu prosím, pripojte nasledujúci text:
„Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti SPINEA, s.r.o. . Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Technika

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalej požadujeme:
▪ základná obsluha CNC strojov s
ovládacím programom Fanuc, Heidenhain,
Sinumerik
▪ znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
▪ práca s meradlami,
▪ práca na zmeny,
▪ obsluha zdvíhacích zariadení a viazanie
bremien - výhodou
▪ zodpovednosť, precíznosť, trpezlivosť.

SPINEA, s.r.o. je moderná slovenská strojárenská spoločnosť. Pri vzniku, v roku 1994, bol slovenský vynález nového unikátneho cykloidálneho reduktora. Prvý medzinárodný patent pre ložiskový reduktor, ktorý dostal názov TwinSpin, bol udelený v roku 1995 Európskym patentovým úradom v Mníchove. Vysoko presný reduktor TwinSpin patrí do kategórie hi-tech výrobkov a predstavuje unikátne technické riešenie spájajúce radiálno- axiálne ložisko s vysoko presnou prevodovkou do jedného kompaktného celku. Spoločnosť SPINEA taktiež vyrába ďalšie produkty, aktuátory DriveSpin a polohovacie moduly RotoSpin. Slovenského vynálezcu v roku 2009 nominovali na významné medzinárodné ocenenie „European Inventor of the year“ udeľované Európskym patentovým úradom.
Vyvrcholením systematického vývojárskeho úsilia je nová generácia reduktorov, uvedená v roku 2014 na svetový trh pod označením TwinSpin G.

Za viac ako dvadsať rokov svojej existencie sa spoločnosť SPINEA úspešne etablovala na svetovom trhu. V súčasnosti je jediným európskym výrobcom vysoko presných reduktorov a v tomto technologicky mimoriadne náročnom segmente konkuruje trom japonským firmám. Produkty pochádzajúce z vývoja spoločnosti SPINEA už rok po otvorení prvého výrobného závodu získali prestížne ocenenie Slovak Gold a od roku 2004 získali jedenásť ocenení „Strojársky výrobok roka“.

Spoločnosť disponuje vlastnými výrobnými kapacitami, ktoré tvoria najmodernejšie obrábacie technologické zariadenia od popredných svetových výrobcov. Viac ako 97% výrobkov smeruje na vývoz mimo Slovenska. Medzi najväčších zákazníkov firmy patria najmä výrobcovia priemyselných robotov ako KUKA, ABB, Comau alebo RR Robotika. Spoločnosť SPINEA je taktiež členom významných medzinárodných združení v oblasti robotiky, ako je International Federation of Robotics a EU Robotics, alebo zväzu nemeckých výrobcov strojov a zariadení VDMA.
Víziou spoločnosti je pokračovať vo vysokom tempe rastu a stať sa jedným z popredných výrobcov na trhu. V strednodobom horizonte plánuje SPINEA do roku 2020 zvyšovať kontinuálne svoju výrobnú kapacitu.

Spoločnosť SPINEA v súčasnosti zamestnáva viac ako 500 ľudí a patrí medzi najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne. Vzhľadom na technologickú náročnosť výroby a vysokú mieru tvorby pridanej hodnoty, väčšinu zamestnancov tvoria vysokokvalifikovaní odborníci z oblastí vývoja, konštrukcie, technológie, výroby, kontroly kvality a predaja.

Staňte sa aj vy zamestnancom spoločnosti SPINEA a rozšírte rady spokojných zamestnancov.

Záujemcom o prácu v našej spoločnosti odporúčame navštíviť stránky: www.spinea.sk, www.spinea-technologies.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Okrajová 33
080 05 Prešov

Kontakt

ID: 2133703   Dátum zverejnenia: 24.5.2017