Logo Spinbotics s. r. o.

C++ Developer - C++/ ROS2 /Robotika

Spinbotics s. r. o.

Miesto práce
Južná trieda 82, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacMinimálny plat je 2200€/ mesiac (brutto). Konečná výška mzdy sa posudzuje na základe skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spinbotics tím hľadá k sebe šikovného C++ developera na vývoj konfigurácie a riadenia ​našich modulárnych robotov. Keďže práve rozširujeme
​funkcionalitu nášho systému, máš možnosť programovať niektoré časti od samého
​začiatku a byť pri všetkých technologických rozhodnutiach. Čo bude tvoja náplň práce:
​- Návrh a implentácia realtime riadiacich algoritmov v C++ / ROS2.
​- Implementácia konfigurátora robotických aplikácii.
​- Vylepšovanie a ladenie aktuálnych riešení v našom systéme.
​- Vytváranie rôznych tool-ov na uľahčenie práce sebe aj ostatným.
​- Rozširovanie API nášho systému s pribúdajúcou funcionalitou.
​- Koordinácia s technickým lídrom.Čo od teba očakávame:
​- Dostatok praktických skúseností s programovacím jazykom C++ aby si vedel pracovať samostatne, či s výdatnou pomocou Googlu.
​- Vieš mergnúť kód v Gite bez toho, aby si mal konflikt sám so sebou.
​- Keď máš niečo 5 krát zopakovať radšej napíšeš skript. V Bashi či Pythone.

Bolo by super:
​- ak by si mal nejaké skúsenosti s frameworkom ROS2
​- ak si spustil ten istý kód na aspoň dvoch rôznych platformách
​- ak máš skúsenosť s vývojom real-time aplikácií
​- ak ťa baví robotika

Čo ponúkame:
​- Veľmi kreatívnu prácu, kde budeš nadávať len na vlastný kód.
​- Minimum overheadu (ale Slack a JIRu máme), aby si sa sústredil na svoju prácu.
​- Urobíme všetko preto aby si bol s nami šťastný/šťastná.​

- práca v úspešnej, investormi stabilnej spoločnosti s potenciálnym globálnym rastom

- flexibilný pracovný čas

- možný home office po skúšobnej dobe

- sick day (3 v roku)

- notebook aj na súkromné účely

- možnosť kariérneho rastu

- odmeny keď zamakáš

- parkovanie

- pitný režim a občerstvenie, každý mesiac spoločné firemné raňajky

- kamarátske prostredie, všetci si tu tykáme a máme radi otvorenosť a komunikáciu bez okolkov

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú kritéria danej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C++ - Pokročilý
Linux OS - Pokročilý
GIT - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Nutná prax v oblasti programovania C++

- tímová práca, komunikácia s pracovným kolektívom, spolupráca s pracovným kolektívom,
- odborná vyspelosť, technické myslenie, samostatnosť, rozhodnosť, dôslednosť, spoľahlivosť.

Spinbotics s.r.o. je mladá spoločnosť, ktorá je priekopníkom v oblasti automatizácie výrobných a nevýrobných malých a stredných podnikov. Ponúka svoje proprietárne produkty a služby v oblasti komplexného hardvéru, softvéru a služieb pre výrobný a nevýrobný priemysel v rámci celej EÚ.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Klaudia Tkáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 4314462  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac