Logo spicybrown s. r. o.

Grafik / Grafička

spicybrown s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi naše značky patrí eventovka SPICYBROWN, slovenský gin TOISON, ktorý zbiera svetové ocenenia, štýlová prevádzka Likérka, gastro značky a tiež sme organizátorom koncertov, festivalov a podujatí. Sme na trhu viac ako 10 rokov a postupne rozširujeme naše portfólio o nové aktivity a projekty. Marketing a grafiku vnímame ako nekonečné množstvo možností ako zaujať, budovať imidž našim brandom a práca u nás rozhodne nikdy nie je stereotyp.

Preto hľadáme grafika / grafičku, ktorou úlohou je pripravovať grafické podklady k  realizovaným projektom. Od návrhu počiatočnej kreatívy, cez grafické spracovanie až po zadanie zákazky tlačiarovi.

Marketingový tím tvoria kolegovia z oblasti marketingu, PR a produkcie podujatí a budeme sa tešiť no nového parťáka alebo parťáčku, s ktorou budeme robiť na pekných značkách a zdieľať nadšenie pre dizajn, kreatívu a marketing.

Môžeš využívať home-office, ALE CHCEME SA S TEBOU VIDIEŤ ASPOŇ 2 DNI V TÝŽDNI V KANCELÁRII.

Medzi projekty, ku ktorým na dennej báze vytvárame grafické podklady sú:

- gastro prevádzky (grafické spracovanie menu, sezónny lístok, tematické grafiky)

- gastro produkty (grafické podklady pre remeselný gin a bylinný likér)

- kultúrne podujatia (plagáty, billboardy, grafika na sociálne siete, brožúry)

- firemné eventy (pozvánky, bannery, fotosteny)

- eventové a svadobné priestory (prezentačné brožúry, katalógy, vizitky, bannery)

- grafiky pre bežný chod firmy

​- poď sa presvedčiť, že aj v regióne Trenčín vieš pracovať v kreatívnej firme s mladým kolektívom​

- máme pre teba pracovný počítač, telefón, auto na pracovné účely​- u nás máš možnosť kariérne rásť a budovať svoj tím

​- dáme ti bezplatné obedy, vstupenky na zaujímavé podujatia, pozvánku na našu firemnú lyžovačku aj letnú grilovačku

​- a ako bonus – máme sesterskú firmu na výrobu ginu:)​

Svoje portfólio prác a CV zašli e-mailom na adresu: [email protected] spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafický dizajn, dizajn, marketing, reklama

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- vieš sa orientovať v aktuálnych grafických trendoch
- si technicky zdatný a vieš v akom formáte posielať podklady do médií či tlačiarovi
- si precízny a vieš si po sebe skontrolovať výstupy
- si koncepčný a vieš, že aj malá grafická zmena dokáže mať veľký efekt pre klienta
- vieš si manažovať zadania a nestane sa ti, že na niečo zabudneš
- nerobí ti problém pracovať s deadlinom „včera bolo neskoro“
- marketingové zmýšľanie je veľkým bonusom

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Holmanova
E-mail: poslať životopis
ID: 4806860  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac