F&B Manager reštaurácie Kursalon Trenčianske Teplice

spicybrown s. r. o.

Ul. 17. Novembra 32, 914 51 Trenčianske Teplice, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia Kursalon Trenčianske Teplice je trendovým miestom známym vďaka skvelej gastronómii a servisu. Práca F&B manažéra je preto spojením manažérskych zručností v oblasti výberu dodávateľov, kreativity v tvorbe jedálnych lístkov a sezónnych ponúk, osobnom prístupe k personálu a fungovaniu celej prevádzky reštaurácie.

Preto hľadáme F&B managera, ktorý vnesie do našej reštaurácie svoju osobnosť a skúsenosti a bude sa prevádzke venovať aj po dobudovaní hotelovej časti.

Ak sa staneš súčasťou nášho tímu, v tvojich rukách bude:
- Zodpovednosť za kompletný chod reštaurácie
- Udržiavanie kvality služieb a imidžu reštaurácie
- Udržiavať vysoký štandard dennej prevádzky a servisu pre firemných a
súkromných klientov našich eventov
- Poskytovanie servisu zákazníkom, efektívne riešenie ich sťažností a
požiadaviek
- Zodpovednosť za dodržiavanie noriem a postupov pri servise
- Práca s manažérmi reštaurácie a celým tímom reštaurácie
- zabezpečenie dodržovania zásad BOZP, PO, hygienických predpisov a dress
code

- Pracujeme v krásnych priestoroch s novovybudovanou kuchyňou.
- Reštaurácia Kursalon bude postupne rozšírená o hotelovú časť, preto
pracovná pozícia prináša výzvy spojené s nábehom na novú prevádzku.
- Tím reštaurácie Kursalon tvoria profesionáli, medzi ktorými môžeš uplatniť a
svoje skúsenosti z oblasti gastronómie.
- Počas svojho pôsobenia máš môžnosť zúčastňovať sa na kurzoch a
workshopoch z oblasti gastra.
- Spolupráca s profi eventovou agentúrou SpicyBrown, ktorá vlastní priestor
Kursalon Trenčianske Teplice a počas roka v nich organizuje desiatky eventov
a svadieb.

Tvoj životopis spolu s motivačným listom a fotografiou zašli e-mailom na adresu:
[email protected]
spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame :
- máš viacročné skúsenosti z oblasti Gastro, HoReCa
- más schopnosť organizovať, viesť a motivovať tím ľudí
- poskytuješ vynikajúci zákaznícky servis a máš skvelé komunikačné schopnosti
- más prehľad o trendoch a novinkách v oblasti Gastra
- všímaš si detaily a hľadáš spôsoby ako veci pohnúť dopredu
- dokážeš riešiť viacero vecí súčasne a kontrolovať ich priebeh
- je v tvojom záujme rozvíjať a posúvať dopredu aj svoj tím

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3144907  Dátum zverejnenia: 28.7.2017