Obchodný manažér

spicybrown s. r. o.

Ul. 17. Novembra 32, 914 51 Trenčianske Teplice, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme fullservisová eventová agentúra. Medzi naše služby patria kreatívne eventové riešenia, eventy na mieru, profi catering a prenájom štýlových eventových priestorov. Chceme, aby sa toto všetko dostalo k tým správnym ľuďom, preto otvárame pozíciu obchodného manažéra.
Tvojou náplňou práce bude hlavne :
- udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov s klientmi
- manažovanie dopytu
- prezentovanie značky a aktivít našej spoločnosti u klientov
- aktívna účasť na príprave obchodnej stratégii
- plnenie obchodných plánov a cieľov spoločnosti
- reportovanie dosiahnutých a očakávaných úspechov
- spolupráca s eventovým tímom

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť pracovného rastu
- stabilita pracovného miesta
- máš jedinečnú možnosť stať sa súčasťou skvelého tímu profesionálov, kde môžeš
uplatniť a rozvinúť svoje znalosti z oblasti obchodu.

Tvoj životopis spolu s motivačným listom a fotografiou zašlite e-mailom na adresu:
[email protected]
spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Od vhodného kandidáta očakávame :
- skúsenosti z oblasti obchodu
- máš skvelé prezentačné, komunikačné a
vyjednávacie schopnosti
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť organizovať svoj čas efektívne
- obchod ťa proste baví

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2655112  Dátum zverejnenia: 25.7.2017