Ügyfélszolgálati ügyintéző

Spicy Analytics Kft.

A munkavégzés helye
Esztergom (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Üzleti tanácsadással, azon belül adatbányászattal, elemzéssel, piackutatással, üzleti informatikai megoldásokkal, valamint klinikai kutatások támogatásával foglalkozó vállalat új munkatársakat keres csapatába, az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
Kimenő hívások lebonyolítása klinikai kutatásokkal valamint piackutatásokkal kapcsolatos projektekben
Bejövő hívások fogadása, és információadás meglévő és új ügyfelek számára
Hívások számítógépen történő dokumentálása
Tájékoztató anyagok összeállítása

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Kiváló magyar és cseh vagy szlovák nyelvismeret
Call center területén szerzett tapasztalat
Felhasználó szintű számítógépes ismeret
Kiváló kommunikációs készség
Teljesítményorientált szemléletmód
Pontos és precíz munkavégzés

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
Alkalmazotti jogviszony
Versenyképes juttatás
Igényes, kulturált munkakörnyezet, fiatalos csapat
Professzionális betanítás

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Magyar nyelv - Középszint (B2) és Szlovák nyelv - Középszint (B2) és Cseh nyelv - Középszint (B2)

Our company is a research and consulting company specialized in the healthcare market. We offer different services to our clients, such as data mining, secondary data analysis, and evidence-based analysis with qualitative and quantitative research. Above all based on individual needs one-time or ongoing targeted data collection projects, preparation of registers and patient recruitment for clinical trials are provided.
ID: 2264871  Dátum zverejnenia: 29.9.2015