Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor výroby

SPI Job s.r.o.

Miesto práce
Bitozeves, Bitozeves-Louny 1, Česko
Termín nástupu
25.04.2024
25 500 Kč/mesiacdocházkový benefit, príspevok na bývanie, výkonnostný bonus , stravovanie ZDARMA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha automatizovaných liniek , a zariadení

dochádzkový benefit, príspevok na ubytovanie, výkonnostný bonus, 13 . plat,firemná doprava

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

agentura existujúca 10 rokov
Poskytujeme profesionální služby na poli personalistiky ve všech odvětvích průmyslu od automotive, stavebnictví, strojírenství, logistiky, po práce v dřevozpracujícím průmyslu a lesech.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

ID: 4802200  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 25 500 Kč/mesiac