Čašník/čka/ Barman

Speranza cafe bar - Ľubomír Masaryk - VENEZIA

Miesto práce
Hviezdoslavova 4, Slovensko, okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
osobne pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašník/čka
Prijímanie objednávok od zákazníkova, roznáška objednaných nápojov, zabezpečenie príjemnej a rýchlej obsluhy zákazníkov v reštauračných zariadeniach spoločnosti, príprava stolovania k spoločenským a prezentačným akciám, kontrola správnosti prezentácie a kvality jedál, práca s registračnou pokladňou, sledovanie skladových zásob a doby spotreby tovaru na prevádzke, dodržiavanie hygienických požiadaviek, plnenie úloh súvisiacich s chodom prevádzky

Barman
Hľadáme barmana ktorý bude plniť hlavnú funkciu miešanie alko- nealko nápoj, príprava teplých/studených nápojov a ich samotné podávanie. Hľadáme človeka ktorý sa bude zaujímať sa o nové trendy, miestnej ponuky, a meniacim sa potrebám klientov. Nie je to len o miešaní nápojov, ale je aj hostiteľ priestoru. Ich úloha prekračuje v bare ako spôsobom prevziať zodpovednosť za hodnotenie služby v širšom meradle. Barman by mal využívať svoje vedomosti a skúsenosti, aby bar a vzhľad boli bezchybné. Budú nadväzovať na vzťahy s ostatnými a plniť potreby našich klientov.

Prosím uchádzačov aby nám posielali štrukturovaný životopis na uvedenú emailovú adresu, a vybratý uchádzač bude kontaktovaný telefonicky.

V závere Vášho motivačného listu alebo životopisu , resp. žiadosti o zamestnanie, ktoré budú zaslané do našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov:

Poskytujem prevádzkovateľovi – Speranza cafe bar Trenčín- súhlas podľa § 11 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. so spracovávaním svojich osobných údajov, v rozsahu uvedenom v životopise, motivačnom liste resp. žiadosti o prijatie do zamestnania, ktoré boli získané na účel výberového konania a následného spracovania databázy uchádzačov o zamestnanie. Poskytnutie súhlasu je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu 12 mesiacov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Po ukončení platnosti súhlasu alebo po písomnom odvolaní súhlasu budú osobné údaje dotknutej osoby bezodkladne zlikvidované v zmysle ustanovenia § 17 zákona č. 122/2013 Z. z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie
zodpovednosť
flexibilita
komunikatívnosť

SPERANZA- vynikajúca PIZZERIA a COCTAIL BAR v centre mesta, ktorá Vás ihneď osloví svojou príjemnou atmosférou a výbornou kuchyňou .V ponuke nájdete originálnu taliansku pizzu pripravovanú v peci na dubové drevo, cestoviny, čerstvé šaláty a jedlá pripravované podľa vlastných receptúr. Bar ponúka veľké množstvo miešaných napojov, výborné slovenské a zahraničné vína, taliansku kávu Trombetta a široký výber kvalitného alkoholu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1996536  Dátum zverejnenia: 4.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: osobne pri pracovnom pohovore