Konštruktér senior - automatizácia

SpeMach s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 78, Košice
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacNástupná mzda OD 1.700 EUR brutto, finálna mzda závisí od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a konštrukcia strojov a zariadení
- návrh a konštrukcia: manipulátorov, montážnych staníc, montážnych automatov, montážnych výrobných liniek, robotických liniek, atď...
- tvorba výrobnej dokumentácie
- tvorba technickej dokumentácie pre zákazníka
- predstavenie riešenia zákazníkovi
- konzultovanie projektovej dokumentácie so zákazníkmi
- spolupracovanie s elektroprojektantmi, programátormi a ostatnými členmi projektového tímu
- spolupráca s úsekom výroby na montáži a sprevadzkovaní zariadenia
- projektové vedenie zákazky
- realizácia projektov v súlade s časovým harmonogramom
- zodpovednosť za pridelenú časť projektu vo všetkých fázach a za jeho úspešný celkový priebeh

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- možnosť vzdelávania prostredníctvom školení a certifikácií
- možnosť kariérneho rastu
- rozvoj profesionálneho a tvorivého potenciálu
- motivujúce finančné ohodnotenie a odmeny za projekty
- rekreačné poukazy
- firemné a športové podujatia

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované kritéria, zašlite svoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku a súhlas so spracovaním a archiváciou osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- schopnosť samostatne navrhovať technické riešenie
- schopnosť pracovať v tíme, ale aj úplne samostatne
- schopnosť komunikovať so zákazníkom
- dôslednosť, precíznosť, dodržiavanie termínov
- zmysel pre zodpovednosť
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- flexibilita

Spoločnosť SpeMach s.r.o. vznikla v roku 2009 v Košiciach.
Firma sa zaoberá vývojom a výrobou montážnych a výrobných liniek a automatizáciou existujúcich výrobných procesov.
Zákazníkom dodávame kompletnú službu, od vývoja zariadenia, cez výrobu až po finálnu montáž a spustenie zariadenia u nich v závode.
Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o vývoji a stavbe jednoúčelových strojov a automatizácií.
SpeMach s.r.o. je prosperujúca spoločnosť a dnes je už veľmi dobre etablovaná u viacerých významných zákazníkov z oblasti automobilového priemyslu, ale aj z iných odvetví.
Našim cieľom, je stať sa jednou z najlepších firiem v oblasti automatizácie a stavby výrobných a montážnych liniek.
Ak chceš byť pri tom, príď a staň sa členom spemach "špeciálneho tímu" !

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1744728  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac