Elektrikár / Elektromontér - Servisný technik

SPELIS s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 20, 85101 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážne práce rôzneho druhu: Bytové inštalácie, administratívne centrá, priemyselné objekty, výroba rozvádzačov, novostavby, rekonštrukcie, slaboprúdové systémy.
Servisné činnosti, v prípade potreby práce v noci.
Evidencia spotrebovaného materiálu na stavbe, spracovanie podkladov vykonaných prác a odpracovaných hodín (servisné záznamy, montážne alebo stavebné denníky).
Záznamy zhotovených prác, zakreslenie do zverených podkladov.

Mobilný telefón aj na súkromné účely.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy a sprievodné listy zasielajte emailom.
Telefonicky budú kontaktovaní len uchádzači pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Čítanie elektroprojektov.
Samostatné jednanie a vystupovanie.
Proaktívny prístup riešenia zverených úloh a požiadaviek.

§21 alebo §22 Vyhl.508/2009 podmienkou, §23 výhodou.
Možnosť osobného rastu v oblasti elektrotechniky a elektrických inštalácií.

Spoločnosť pôsobí v oblasti realizácie elektrických inštalácií.
Pre klientov zabezpečuje kompletný servis od projektov až po samotnú realizáciu a následný servis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Budatínska 20
85106 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: SPELIS s.r.o.
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2637684   Dátum zverejnenia: 8.8.2017