Samostatný obchodník - špecialista predaja automatických dverí

SPEDOS - Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SPEDOS Slovensko, spol s.r.o. - spoločnosť zaoberajúca sa sortimentom dverovej a vrátovej techniky prijme do hlavného pracovného pomeru uchádzača na pozíciu:
SAMOSTATNÝ OBCHODNÍK - špecialista predaja automatických dverí.
Náplň práce: samostatná činnosť predovšetkým v teréne,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- získavanie nových zákaziek a zmlúv v oblasti priemyslových výrobkov
- zodpovednosť za priebeh zákazky: od získania zákazníka cez ponuku, technické riešenie, zmluvu, realizáciu až po konečnú fakturáciu
- poradenstvo a technické prezentácie pre investorov, architektov, developerov a stavebné firmy

- motivačný mzdový systém
- nestereotypná práca
- firemné vozidlo aj k súkromným účelom
- telefón, notebook, firemné benefity, príspevok DDS...
- možnosť sebarealizácie spojenou s vysokou mierou samostatnosti
- pravidelné školenia samozrejmosťou
- marketingová podpora

Informácie o výberovom konaní

štrukturované životopisy zasielajte mailom alebo poštou
vybraní uchádzači budú pozvaní k osobnému pohovou
nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- obchodná prax
- obchodný talent
- technické myslenie
- samostatnosť
- komunikačné a prezentačné schopnosti

Naša spoločnosť vznikla v roku 1995 ako dcérska spoločnosť českého SPEDOSu. Patríme medzi popredných dodávateľov v obore dverových a vrátových systémov na slovenskom a českom trhu. V súčasnej dobe sme stabilným, skúseným a spoľahlivým subdodávateľom mnohých dôležitých stavebných firiem a významným partnerom radu výrobných, obchodných a príspevkových organizácií. Sme tiež odborným konzultantom mnohých architektonických ateliérov a jednotlivých projektantov, ktorým ponúkame ucelený systém podkladov a priamu spoluprácu. Najlepšou odmenou sú pre nás tisíce realizácií a stovky spokojných zákazníkov, ktoré si každoročne pripisujeme na svoje konto.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 592540  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: DOHODOU