Disponent/Špeditér

ŠPED-INPEX s.r.o.

Podnikateľské centrum Zemplín n.o. Cukrovarská 26 075 01 Trebišov, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
11.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Minimálna mzda + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia a riadenie logistiky a medzinárodnej prepravy.
Nakupovanie prepravy, dopyty, vyhodnocovanie ponúk a výber prepravných a špedičných spoločností.
Komunikácia s dopravcami, zákazníkmi a vodičmi.
Príprava harmonogramov prepravy, vyhľadanie optimálnych trás pre vozidlá, vyskladanie vozidiel, sledovanie prepravy.
cenotvorba jednotlivých prepráv a obchodovanie s prepravami .
Príprava zmlúv s prepravnými a špedičnými spoločnosťami.
Administratívne práce spojené so zabezpečením medzinárodnej prepravy.

Informácie o výberovom konaní

- pokročilá znalosť práce na PC (MS Office),
- podmienkou je komunikatívna znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka (slovom aj písmom)
- veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- odolnosť voči stresu
- zákaznícka orientácia
- tímový prístup, zodpovednosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť anglického,nemeckého jazyka na komunikativnej úrovni,žiadame bezúhonosť,spoľahlivosť,serioznosť a hlavne dobré komunikatívne schopnosti..Zivotopis,žiadost zasielať na: [email protected]

Spoločnosť ŠPED-INPEX figuruje na poli prepravného priemyslu už 12 rokov a neustále zdokonaľuje svoje špedičné služby tak, aby dokázala svojim zákazníkom poskytnúť špičkový servis zodpovedajúci európskym štandardom. Disponujeme aj vlastným vozovým parkom, tým pádom dokážeme poskytnúť rýchlejší a kvalitnejší servis našim zákazníkom. Počas nášho niekoľkoročného pôsobenia, sme sa stali špecialistami v tom, čo robíme. Naše expresné služby zabezpečia, že sa tovar dostane presne tam, kam je to potrebné a to za najkratšiu možnú dobu. Sústavne sledujeme vyvíjajúci sa trh a jeho požiadavky a vďaka tomu sme neustále pripravení na nové zmeny, na ktoré sa dokážeme expresne adaptovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2355168  Dátum zverejnenia: 25.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna mzda + provízia