Junior .NET / SQL Developer

SpecPage AG

Miesto práce
Ružinovská 42, 821 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
competitive compensation package

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného vývojára, ktorý má základné znalosti s .NET platformou a s Microsoft SQL Serverom. Jeho hlavnými úlohami bude:
• Analýza a návrh riešení (potrebné dobré algoritmické a analytické myslenie)
• Programovanie a testovanie (zodpovednosť za termíny a kvalitu kódu)
• Údržba existujúcich riešení
• Vývoj a udržiavanie SQL reportov
• Vývoj a udržiavanie XML interfacov
• Vývoj a udržiavanie . NET riešení

Ponúkame:
• Práca v menšom kolektíve v medzinárodnom prostredí rýchlo rastúcej firmy
• Práca na projektoch pre zahraničných klientov
• Pracovný pomer na dobu neurčitú príp. iné podľa dohody
• Firemný notebook
• Zaujímavé finančné ohodnotenie

Pozícia je vhodná pre čerstvého absolventa VS alebo študenta v poslednom/predposlednom ročníku štúdia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Základy
SQL - Pokročilý
.NET - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát by mal mať:
• Minimálne ročné skúsenosti s vývojom softvéru
• Proaktívne myslenie a vysokú úroveň motivácie
• Byť tímovým hráčom

Výhodou sú:
• Microsoft SQL Server Reporting Services alebo podobné technológie
• Aktívne certifikáty spoločnosti Microsoft
• Telerik komponenty
• Entity Framework
• WCF služby
• T-SQL
• Windows Services
• . NET Web Services

SpecPage je popredný poskytovateľ inovatívnych softvérových riešení pre potravinársky a nápojový priemysel. Medzinárodní výrobcovia potravín a nápojov na všetkých kontinentoch si vybrali naše riešenia softvérových procesov - riadenie životného cyklu produktov (PLM), správa číselníkov, správa informácií o produktoch (PIM) - pri integrácii IT a R&D na podporu špecifikácií, deklarácie, riadenie kvality pre strategický, trvalý rast a riadenie zhody na globálnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2264922  Dátum zverejnenia: 29.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: competitive compensation package