Automechanik/Autoelektrikár

SPAREX SK, spol. s r. o.

Miesto práce
Horné Ozorovce, Bánovce nad Bebravou-Horné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď
10 - 12 EUR/hod.Základná hodinová mzda + prémie a mimoriadne odmeny podľa pracovného výkonu ( napr. 11 €/hod x 157,5 hod = 1732,50 € a viac) + Dochádzkový bonus na cestovné 15 km od Bánoviec n./B. !!!!! (preplácanie cestovného formou odmeny min. 100 eur a viac ku mzde / mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- záručný a pozáručný servis a oprava nákladných motorových vozidiel v autorizovanom servise zn. TATRA, servis nákl. vozidiel zn. IVECO a ostatných nákl. vozidiel,
- diagnostikovanie porúch mechanických a elektrických častí nákladných motorových vozidiel,
- stanovenie optimálneho spôsobu opráv,
- vykonávanie mechanických opráv a výmeny opotrebovaných súčiastok a časti nákladných motorových vozidiel,
- používanie meracích a diagnostických prístrojov a zariadení na čo najrýchlejšie detektovanie a odstraňovanie vzniknutých závad,
- vykonávanie bežných, stredných a generálnych opráv nákladných motorových vozidiel,
- skúšanie motorových vozidiel po cestných komunikáciách,
- čítanie technickej dokumentácie a práca s opravárenskými manuálmi,
- vykonávanie údržby, nastavovanie a odstraňovanie porúch a nedostatkov na elektroinštalácií vozidiel,
- spolupráca s prijímacími technikmi a ostatnými mechanikmi,

- trvalý pracovný pomer
- zamestnanecké zľavy na tovar a služby,
- zabezpečenie teplej stravy v spoločnosti,
- práca v mladom kolektíve,
- možnosť ďalšieho osobného rastu formou absolvovania odborných školení,
- spoločnosť s viac ako 25 ročnou históriou
Dochádzkový bonus na cestovné 15 km od Bánoviech n./B. !!!!! (preplácanie cestovného formou odmeny min. 100 eur a viac ku mzde / mesačne)

Žiadame, aby si uchádzači o pracovnú pozíciu v prípade splnenia uvedených požiadaviek, zaslali štruktúrovaný životopis na uvedenú mailovú adresu. Uchádzači, ktorí budú zaradení podľa predpokladov do užšieho výberu, budú pozvaní na osobný pohovor do našej spoločnosti. Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

autoelektrikár

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rýchlosť, flexibilita, kvalita odvedenej práce, komunikatívnosť....
Vodičský preukaz sk. C výhodou !!!

Autorizovaný servis nákl. vozidiel zn. TATRA, servis nákl. vozidiel zn. IVECO a TRUCK servis. Spoločnosť sa zaoberá aj predajom náhradných dielov ( maloobchod aj veľkoobchod) na uvedené značky. Ponúkame nákladný a osobný pneuservis, autolakovňa, pieskovňa.
ID: 4781021  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.