Operátor(ka)

SPA-Slovenská personálna agentúra,s.r.o.

Miesto práce
Samjin LND Slovakia, s.r.o., Voderady, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

lepenie pások na rámy a lišty ( LCD televízory)

doprava zdarma,dochádzkový bonus,príplatky za nadčasy

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielať na mailovú adresu:
[email protected]
tel. číslo:
0948 473 326
031/770 80 10

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel. Vo svojom závode vo Voderadoch vyrába elektronické súčiastky, základové dosky a plastové súčasti LCD displejov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

ochota pracovať nadčasy a víkendy,dobrý zrak

SPA-Slovenská personálna agentúra,s.r.o. bola založená v roku 2010.Prvoradým cieľom našej spoločnosti je kvalitne a na profesionálnej úrovni poskytovať služby v oblasti ľudských zdrojov, ako pre spoločnosť, tak i pre záujemcov o zamestnanie.
Od vzniku sme našli zamestnanie stovkám uchádzačov o prácu na rozličných pozíciach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2230162  Dátum zverejnenia: 25.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou