Referent zahraničnej dokumentácie

SOZA

Miesto práce
Tekovská 4, 821 09 Bratislava 2, Bratislavský kraj
Termín nástupu
po 18.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovávanie dokumentačných podkladov k hudobným dielam, spracovávanie hlásení o použití hudobných diel, vyhľadávanie a import informácií o zahraničných hudobných dielach, aktualizácia databázy hudobných diel.

- práca v stabilnom a atraktívnom prostredí
- sociálne výhody
- pracovná doba 37,5 hod. týždenne, možnosť individuálnej úpravy pracovného času

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní mailom a pozvaní priamo na ústny pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.8.2017 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

prax v administratíve vítaná

SOZA je právnická osoba, neziskové občianske združenie autorov a vydavateľov hudobných diel, združenie fyzických a právnických osôb podľa zák. č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov. SOZA predstavuje záujmovú samosprávu, ktorou si nositelia majetkových práv spravujú prostredníctvom volených orgánov spoločné záujmy nositeľov práv k hudobným dielam. V súlade s oprávnením MK SR spravuje SOZA na území Slovenska majetkové autorské práva k hudbe z celého sveta a vykonáva kolektívnu správu práv podľa autorského zákona.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Ochrana a výkon majetkových práv svojich členov. Poskytovanie licencií používateľom hudobných diel, ako napr. televíznym a rozhlasovým vysielateľom, prevádzkovateľom káblovej retransmisie, prevádzkovateľom online služieb, usporiadateľom kultúrnych podujatí a podobne.

Adresa spoločnosti

SOZA
Rastislavova 3
821 08 Bratislava 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alžbeta Činčurová
E-mail: poslať životopis
ID: 3155851   Dátum zverejnenia: 9.8.2017