Obchodný zástupca pre uzatváranie hromadných licenčných zmlúv a kontrolu

SOZA

Rastislavova, 3, 821 08, Bratislava 2, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2014
podľa výkonu, fix za zmluvy a kontrolu+% z uhradených faktúr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

reprezentácia Slovenského ochranného zväzu autorského (SOZA) vo vzťahu k používateľom hudobných diel pre danú oblasť
zástupca SOZA pre akvizíciu a kontrolu nelicencovaných subjektov a podujatí používateľov hudobných diel (koncerty, festivaly, diskotéky, kaviarne, reštaurácie, fitnescentrá a pod.) vo vybranom regióne
uzatváranie Hromadných licenčných zmlúv (HLZ), poradenstvo pri uzatváraní HLZ
prezentácia predmetu činnosti SOZA a spôsobov licencovania
poskytovanie podpory, konzultácií a poradenstva používateľom hudobných diel vo vybranom regióne
poskytovanie informácií vzťahujúcich sa k povinnostiam používateľov hudobných diel a osveta vo veci negatívnych efektov nezákonného používania hudobných diel, vrátane dôsledkov takého konania pre používateľov
výkon kontroly legálneho používania hudobných diel verejným vykonávaním pri jednorazových podujatiach a oprávnenia používať chránené hudobné diela na základe uzatvorených licenčných zmlúv (vrátanie zhotovovania fotografických a audiovizuálnych záznamov)
výkon kontroly platnosti licenčných zmlúv u používateľov hudobných diel prostredníctvom technických zariadení (vrátanie zhotovovania fotografických a audiovizuálnych záznamov)
účasť na poradách a školeniach zástupcov SOZA

motivačné finančné ohodnotenie
zaškolenie na náklady spoločnosti

V prípade, že Vás ponuka zaujala, vyplňte prosím dotazník prostredníctvom tlačítka „Poslať spoločnosti životopis“. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači. Nekontaktujte nás telefonicky.

Štruktúra výberového konania:
1. Kolo – výber vhodných uchádzačov podľa doručených životopisov
2. Kolo – výber z pozvaných uchádzačov na základe výsledkov písomného testu, ktorý bude zaslaný mailom
3. Kolo – osobný pohovor v sídle SOZA
4. Kolo – teoretické a praktické školenia pod vedením odborníkov a erudovaných terénnych pracovníkov SOZA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je právne, ekonomické vzdelanie ako aj vzdelanie z oblasti kultúry a komunikácie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, lojálnosť
Komunikatívnosť, trpezlivosť, slušnosť a ústretové vystupovanie
Schopnosť reprezentatívne zastupovať spoločnosť
Proaktívny prístup k práci, ochota osvojovať si nové vedomosti a zručnosti
Schopnosť samostatne pracovať a riešiť problémy
Asertívnosť a odolnosť voči stresu
Schopnosť podávať svedeckú výpoveď na príslušných úradoch a súdoch
Ochota cestovať v rámci prideleného regiónu
Orientácia v Autorskom zákone č. 618/2003 Z.z
Skúsenosti v oblasti priameho obchodu, rozvinuté analytické myslenie
a komunikačné schopnosti sú výhodou

Iné požiadavky:
internet (e-mail, www) – pokročilý
mobilný prístup na internet
zariadenie na vyhotovovanie fotografií a audiovizuálnych záznamov
vlastný dopravný prostriedok je výhodou

Slovenský ochranný zväz autorský pre práva k hudobným dielam (SOZA) je právnická osoba, občianske združenie autorov a vydavateľov hudobných diel. Predstavuje záujmovú samosprávu, ktorou si nositelia majetkových práv cestou zvolených orgánov spravujú majetkové záujmy spoločenstva ako celku. V súlade s oprávnením Ministerstva kultúry SR spravuje na území Slovenska majetkové autorské práva k hudbe z celého sveta, vykonáva kolektívnu správu práv podľa Autorského zákona už viac ako 100 rokov. SOZA je členom medzinárodných konfederácií GESAC, CISAC a BIEM.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti.
Ochrana a výkon majetkových práv svojich členov. Poskytovanie licencií používateľom hudobných diel, ako napr. televíznym a rozhlasovým vysielateľom, prevádzkovateľom káblovej retransmisie, prevádzkovateľom online služieb, usporiadateľom kultúrnych podujatí a podobne.
Počet zamestnancov:
76
ID: 1713096  Dátum zverejnenia: 10.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa výkonu, fix za zmluvy a kontrolu+% z uhradených faktúr