Robotik Off-line programovanie

SOVA Digital a.s.

Miesto práce
Stupava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Od 1200EUR (začiatočník)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte motiváciu rozvíjať svoje schopnosti v oblasti programovania robotov a navrhovania robotizovaných pracovísk, potom je táto pozícia práve pre Vás.

Vašou úlohou bude:

- zodpovednosť za vypracovanie softwaru pre priemyselné roboty s dôrazom na optimálnu funkčnosť a bezpečnosť, za určenie parametrov a za technické riešenie robotických programov,
- využívať pokročilé programovanie a učenie priemyselných robotov
- Riešiť danú problematiku pomocou popredných svetových softvérových nástrojov

Okrem práce v stabilnej spoločnosti získajte aj ďalšie výhody :
- dlhodobý rozvoj a vzdelávanie v súlade s najmodernejšími trendmi a technológiami
- zaujímavú prácu pre špičkové firmy na trhu
- prácu s tímom profesionálov
- výborné pracovné prostredie a kolektív
- firemné a športové podujatia,

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.
Písomné odpovede zasielame iba kandidátom pozvaných na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich pracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti SOVA Digital a.s., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.
Po uplynutí evidenčnej doby budú materiály skartované resp. vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie so zameraním na automatizačnú techniku alebo strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- ochota a schopnosť rozvíjať sa a zvládať aj náročnejšie technické úlohy
- záujem o osobný rozvoj najmä v oblasti robotiky a súvisiacich oblastiach
- schopnosť získavať a spracovávať informácie a vedieť ich vyhodnocovať
- schopnosť pracovať v tíme aj samostatne

Výhodou:
- Skúsenosti s programovaním robotov (ABB, KUKA KRC a VKRC nebo GE-Fanuc)
- Znalosť technologických procesov v automobilovom priemyslu
- Základnú znalosť programovania PLC systémov
- Znalosť simulačných softvérov Process Simulate, Process Designer

SOVA Digital a.s. sa vyše 25 rokov venuje dodávke softvérových riešení na podporu návrhu výrobkov a návrhu procesov. Sme priamym zastúpením spoločnosti Siemens PLM na Slovensku.

Dodáva zákazníkom skutočný kľúč na riešenie ich potrieb pre vytvorenie úspešného výrobku. Rieši to implementáciou softvéru, hardvéru, integráciou podnikových systémov, riadením a výmenou dát, úpravou procesov, podporou, školeniami a profesionálnymi službami. To umožňuje SOVA Digital spolupracovať so zákazníkmi vo všetkých oblastiach zaoberajúcich sa tvorbou, prevádzkou a aktualizáciou dát o výrobku a príprave výroby. SOVA Digital ponúka škálovateľné riešenia, ktoré pomôžu zákazníkom napĺňať ich ciele.

V roku 2012 SOVA Digital a.s. založila dcérsku spoločnosť CITO Digital a transformáciou divízie do samostatnej firmy prevzala dcérska spoločnosť náplň v oblasti zákazkového riadenia. V efektívnom zákazkovom riadení spočíva veľký potenciál úspešných výsledkov väčšiny firiem. Spolupráca s CITO Digital prináša zákazníkom zvládanie termínov dodávok riešení, zvýšenú ziskovosť a zníženú chybovosť v zákazkách. Typickými zákazníkmi spoločnosti sú výrobné podniky a projektové organizácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bojnická 3
83104 Bratislava
ID: 2771817   Dátum zverejnenia: 19.10.2016