Aplikačný inžinier NX CAM

SOVA Digital a.s.

Miesto práce
Bratislava, okres Ružomberok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem stať sa špecialistom v oblasti NX CAM?

Budeme Vás podporovať pri Vašom raste a po pomerne krátkej dobe si svojim prístupom k práci a výsledkami môžete vybudovať pozíciu, ktorá Vám prinesie postavenie špičkového odborníka a výbornú mzdu.

Vašou úlohou bude:

• Podpora a konzultant pre NX CAM
• Zodpovednosť za realizáciu a zavádzanie systému, starostlivosť o systém – first line support
• Tvorba postprocesorov a simulácií
• Riešenie technických problémov
• Realizácia projektov, podpora existujúcich zákazníkov
• Realizácia školení a prezentácií

• Dobrý pracovný tím
• Práca s najmodernejšími technológiami
• Možnosť neustáleho napredovania
• Podpora manažmentu
• Mzda je primerane závislá od osobných výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Zaškolenie na pracovnú pozíciu prebieha v Bratislave.

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.
Písomné odpovede zasielame iba kandidátom pozvaných na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich pracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti SOVA Digital a.s., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.
Po uplynutí evidenčnej doby budú materiály skartované resp. vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

NX - Základy

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti s CAM systémami
- Skúsenosti NX CAM - výhodou
- Znalosť v oblasti programovania CNC strojov
- Schopnosť samostatne pracovať
- Vysoké nasadenie pri práci
- Pozitívny prístup k zákazníkovi
- Ochota pracovať na svojom osobnom a odbornom rozvoji

SOVA Digital prináša na trh inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú slovenským výrobným podnikom udržať si konkurencieschopnosť, zvyšovať produktivitu a rozvíjať sa v tempe zvyšujúcich sa nárokov trhu a globálnych technologických trendov.
SOVA Digital zhromaždila talentovaných a tvrdo pracujúcich ľudí, ktorí sú jedineční vo svojej schopnosti rýchlo dodať riešenia, zodpovedajúce potrebám a možnostiam zákazníka.

Spoločnosť sa vydala cestou slobodnej firmy, ktorá u zamestnancov podporuje slobodu v práci. Rozvíjame tímovosť a kreativitu.

Cieľom spoločnosti je konať v záujme ľudí a inšpirovať zákazníkov. Spájať ľudí s rôznymi osobnostnými črtami, schopnosťami, znalosťami. Každý má možnosť osobnostne aj odborne rásť.

SOVA Digital je členom skupiny SOVA Group.
SOVA Group je zoskupenie odborných firiem za účelom dosiahnutia synergického efektu vytváraného ich spoluprácou. SOVA Group sa zameriava na digitalizáciu priemyselných podnikov a je tvorená spoločnosťami SOVA Digital, CITO Digital a SIDAT Digital.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2421771  Dátum zverejnenia: 8.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou