Obchodník

SOVA Digital a.s.

Miesto práce
Za tehelňou 9, 821 04 Bratislava, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1500 EUR/mesiac, so skúsenosťami 1500 a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem stať sa špičkovým obchodníkom pre softvérové riešenia?
Máte záujem neustále spoznávať nové potreby klientov a pomáhať im zlepšovať výsledky?
Sme priamym obchodným zástupcom Siemens pre oblasť PLM softvérových riešení.

Budeme Vás podporovať pri Vašom raste a po pomerne krátkej dobe si svojim prístupom k práci a výsledkami môžete vybudovať pozíciu, ktorá Vám prinesie postavenie špičkového odborníka a výbornú mzdu.

Ak patríte medzi odvážnych ľudí s hlbokými vôľovými vlastnosťami, ktorí majú radi zmenu a dynamickú prácu, ste na správnej adrese!

Vašou úlohou bude:
- vytváranie vzťahov so zákazníkmi, rozvoj obchodných príležitosti
- vedenie jednaní so zákazníkmi
- identifikovanie potrieb zákazníka
- návrh a príprava ponuky
- riadenie tímu spolupracujúceho pri získaní zákazky
- uzatváranie obchodu

- dobrý pracovný tím
- podpora manažmentu
- mzda je primerane závislá na osobných výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím životopis.
Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
V žiadosti do zamestnania žiadame uviesť súhlas s evidenciou doručených osobných materiáloch v databanke spoločnosti počas 6 mesiacov. Po uplynutí evidenčnej doby budú materiály skartované resp. vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického/ekonomického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatne pracovať
- vysoké nasadenie pri práci
- pozitívny prístup k zákazníkovi
- ochota pracovať na svojom osobnom a odbornom rozvoji
- anglický jazyk - rozumieť čítaný text (technická angličtina)
- vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Praktická skúsenosť:
- praktické skúsenosti v oblasti predaja produktov - výhodou
- znalosť z oblasti psychológie predaja - výhodou

SOVA Digital prináša na trh inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú slovenským výrobným podnikom udržať si konkurencieschopnosť, zvyšovať produktivitu a rozvíjať sa v tempe zvyšujúcich sa nárokov trhu a globálnych technologických trendov.
SOVA Digital zhromaždila talentovaných a tvrdo pracujúcich ľudí, ktorí sú jedineční vo svojej schopnosti rýchlo dodať riešenia, zodpovedajúce potrebám a možnostiam zákazníka.

Spoločnosť sa vydala cestou slobodnej firmy, ktorá u zamestnancov podporuje slobodu v práci. Rozvíjame tímovosť a kreativitu.

Cieľom spoločnosti je konať v záujme ľudí a inšpirovať zákazníkov. Spájať ľudí s rôznymi osobnostnými črtami, schopnosťami, znalosťami. Každý má možnosť osobnostne aj odborne rásť.

SOVA Digital je členom skupiny SOVA Group.
SOVA Group je zoskupenie odborných firiem za účelom dosiahnutia synergického efektu vytváraného ich spoluprácou. SOVA Group sa zameriava na digitalizáciu priemyselných podnikov a je tvorená spoločnosťami SOVA Digital, CITO Digital a SIDAT Digital.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1910958  Dátum zverejnenia: 27.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1500 EUR/mesiac, so skúsenosťami 1500 a viac