Advokátsky koncipient

SOUKENÍK - ŠTRPKA, s. r. o.

Miesto práce
Šoltésovej 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• právne služby predovšetkým v oblasti obchodného a občianskeho práva
• príprava právnych stanovísk a analýz
• príprava súdnych podaní
• príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov
• agenda súvisiaca s právom obchodných spoločností
• účasť na právnych auditoch

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v najväčšej slovenskej advokátskej kancelárií, s možnosťou získania praktických skúseností v rôznych oblastiach práva, vrátane sporovej agendy. Mladý kolektív, zaujímavá a odborne náročná práca.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu, pošlite prosím svoj motivačný list a životopis v slovenskom a v anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v odbore právo získané v Slovenskej republike

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• podmienkou je výborná znalosť anglického jazyka,
• dobré komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie,
• samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie a zmysel pre tímovú prácu,
• prax v advokátskej kancelárii je výhodou ako aj skúsenosť počas štúdia v zahraničí.

SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o je renomovaná advokátska kancelária, zaradená do prestížneho medzinárodného rebríčka advokátskych kancelárii LEGAL 500. Pravidelne sa umiestňujeme na 1. mieste v TOP 10 najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku. Sme mnohonásobný víťaz vybraných kategórií súťaže Právnická firma roka. advokátskych kancelárií na Slovensku. Sme mnohonásobný víťaz vybraných kategórií súťaže Právnická firma roka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3019400  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou