Právny asistent v advokátskej kancelárii

SOUKENÍK - ŠTRPKA, s. r. o.

Miesto práce
Šoltésovej 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s právnikmi kancelárie (najmä príprava podkladov pre ich prácu),
- komunikácia s orgánmi štátnej správy a súdmi,
- skenovanie, kopírovanie, triedenie dokumentov a iné administratívne práce,
- samostatné riešenie ďalších zverených úloh podľa pokynov nadriadeného;

- možnosť uplatnenia teoretických vedomostí v praxi,
- zaujímavá a odborne náročná práca,
- perspektíva dlhodobej spolupráce,
- práca v mladom, príjemnom kolektíve;

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- flexibilita, spoľahlivosť, komunikatívnosť,
- príjemné vystupovanie a zodpovednosť,
- zmysel pre precíznosť,
- záujem nadobudnúť nové skúsenosti z odbornej praxe,
- držiteľ vodičského preukazu skup. B;

SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o je renomovaná advokátska kancelária, zaradená do prestížneho medzinárodného rebríčka advokátskych kancelárii LEGAL 500. Pravidelne sa umiestňujeme na 1. mieste v TOP 10 najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku. Sme mnohonásobný víťaz vybraných kategórií súťaže Právnická firma roka. advokátskych kancelárií na Slovensku. Sme mnohonásobný víťaz vybraných kategórií súťaže Právnická firma roka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3001597  Dátum zverejnenia: 6.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou