Asistent/ka

SOUKENÍK - ŠTRPKA, s. r. o.

Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedať za plynulý chod recepcie,
• Prvý kontakt s klientmi,
• Organizačné zabezpečenie návštevy - vítať, ohlasovať a uvádzať/usádzať návštevy, pripraviť jednoduché občerstvenie, pripraviť zasadaciu miestnosť na stretnutie podľa inštrukcií, zodpovedať za funkčné vybavenie zasadacích miestností,
• Poskytovanie všeobecných informácií návštevníkom, telefonujúcim,
• Zabezpečenie služobných ciest - letenky, hotely, prenájom áut a pod.
• Vedenie registratúry, zabezpečovanie kancelárskych potrieb, objednávky, komunikácia s dodávateľmi,
• Prepisovanie textov, skenovanie, kopírovanie, viazanie dokumentov,
• Spracovávanie týždenných a mesačných reportov a podkladov pre fakturáciu,
• Distribuovanie, evidovanie a spracovávanie poštovej korešpondencie, faxov a elektronickej pošty prijatej do spoločnej firemnej emailovej schránky,
• Spravovanie, zakladanie a archivácia spisov,
• Zabezpečovanie kuriérskej služby podľa pokynov, vybavovanie zásielky na pošte,
• Zabezpečenie starostlivosti o firemné priestory - riešenie bežných prevádzkových problémov, koordinácia upratovacej služby,
• Administratívna podpora vedeniu spoločnosti.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v najväčšej slovenskej advokátskej kancelárií. Mladý kolektív, zaujímavá práca.

Kontaktná osoba: JUDr. Milan Gocník. Životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku a so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov žiadame poslať na mailovú adresu [email protected]. V prípade, ak nás Vaša ponuka zaujme, budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Reprezentatívne a príjemné vystupovanie
• Aktívna komunikácia, ústretovosť, ochota pracovať
• Samostatnosť
• Spoľahlivosť
• Diskrétnosť
• Asertivita

SOUKENÍK – ŠTRPKA, s. r. o je renomovaná advokátska kancelária, zaradená do prestížneho medzinárodného rebríčka advokátskych kancelárii LEGAL 500. Pravidelne sa umiestňujeme na 1. mieste v TOP 10 najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku. Sme mnohonásobný víťaz vybraných kategórií súťaže Právnická firma roka. advokátskych kancelárií na Slovensku. Sme mnohonásobný víťaz vybraných kategórií súťaže Právnická firma roka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2531876  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou