International Sales Assistant / Obchodný asistent pre zahraničie

SOS electronic s.r.o.

Miesto práce
Pri prachárni 16, 040 11 Košice, Košice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste cieľavedomý, pozitívne naladený a mladý duchom? Čaká na Vás práca v oblasti predaja, v styku s klientom a vlastným tímom.
Vaša pracovná náplň:
- predaj elektronických komponentov do zahraničia
- telefonická, e-mailová a osobná komunikácia s pridelenými zákazníkmi
- dojednávanie dodacích a platobných podmienok
- zisťovanie cien a termínov komponentov
- komplexné riešenie logistiky

Naša spoločnosť Vám ponúka:
- stabilné pracovné miesto v modernej, rýchlorastúcej, silnej
medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie s všestrannou profesijnou podporou
- priateľská a otvorená atmosféra
- korektné finančné ohodnotenie zodpovedajúce funkcii
- mladý dynamický kolektív
- súbor firemných benefitov, silný sociálny program
- možnosť zdokonaľovania sa v cudzom jazyku prostredníctvom firemných jazykových kurzov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, príp. technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutná (slovom aj písmom)
- znalosť iných jazykov je vítaná ( rumunský, maďarský, poľský, nemecký jazyk)
- schopnosť rýchlo sa učiť
- chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe aj vo voľnom čase
- znalosť elektronických súčiastok vítaná
- obchodné zručnosti sú vítané
- znalosť práce s PC (Windows, Office)
- systémový a tvorivý prístup s orientáciou na logistiku a marketing
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť, zodpovednosť, kreativita, flexibilita
- silné komunikačné a prezentačné zručnosti
- tímový hráč
- pozitívne myslenie

SOS electronic je jedným z najväčších distribútorov elektronických súčiastok v strednej Európe a najväčší v rámci Slovenska.

Dodávkami pokrývame predovšetkým trh Európskej únie, avšak realizujeme dodávky aj do zvyšku sveta. Centrálu a hlavné logistické centrum máme na Slovensku v Košiciach. Naša obchodná skupina SOS electronic group združuje štyri distribučné spoločnosti v Nemecku, v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Priame obchodné zastúpenie máme aj v Rakúsku a v Poľsku.

Od roku 2013 sme členom medzinárodnej obchodnej skupiny Conrad group.

SOS electronic je držiteľom ocenenia "Aon Best Employer Slovakia " v kategórii Malé a stredné spoločnosti.

Kvalitní ľudia s pozitívnym myslením sú pre nás tým najväčším kapitálom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1906898  Dátum zverejnenia: 22.10.2014