Referent nákupu elektronických komponentov / Purchaser of electronic components

SOS electronic s.r.o.

Miesto práce
Pri prachárni 16, 040 11 Košice, Košice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MÁTE ELEKTROTECHNICKÉ VZDELANIE A DOBRÚ ZNALOSŤ ELEKTRONICKÝCH SÚČIASTOK?
Ste cieľavedomý, komunikatívny, pozitívne naladený a mladý duchom?

Čaká na Vás zaujímavá práca v atraktívnom pracovnom prostredí v oblasti nákupu, v styku s klientom a vlastným tímom:
- telefonická, e-mailová a osobná komunikácia s pridelenými dodávateľmi
- dojednávanie dodacích a platobných podmienok
- zisťovanie cien a dodacích termínov komponentov, objednávanie

Naša spoločnosť Vám ponúka:
- stabilné pracovné miesto v modernej, rýchlo rastúcej, silnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie s všestrannou profesijnou podporou
- priateľskú a otvorenú atmosféru
- mladý dynamický kolektív
- súbor firemných benefitov, silný sociálny program

V prípade záujmu a splnenia požiadaviek na danú pracovnú pozíciu pošlite nám prosím e-mailom:
- ŽIVOTOPIS V ANGLICKOM A SLOVENSKOM JAZYKU
- MOTIVAČNÝ LIST

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Pre veľký počet uchádzačov budú kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, príp. technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ZNALOSŤ ELEKTRONICKÝCH SÚČIASTOK JE PODMIENKOU
- aktívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutná (slovom aj písmom)
- znalosť iných jazykov je vítaná (nemecký, francúzsky, maďarský, poľský, rumunský)
- obchodné zručnosti sú vítané
- schopnosť rýchlo sa učiť
- chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe
- skúsenosti s prácou podobného typu
- znalosť práce s PC (Windows, Office)
- systémový a tvorivý prístup s orienáciou na logistiku a marketing
- vysoké pracovné nasadenie
- silné komunikačné a prezentačné zručnosti, samostatnosť
- zodpovednosť, kreativita, flexibilita
- tímový hráč
- pozitívne myslenie

SOS electronic je jedným z najväčších distribútorov elektronických súčiastok v strednej Európe a najväčší v rámci Slovenska.

Dodávkami pokrývame predovšetkým trh Európskej únie, avšak realizujeme dodávky aj do zvyšku sveta. Centrálu a hlavné logistické centrum máme na Slovensku v Košiciach. Naša obchodná skupina SOS electronic group združuje štyri distribučné spoločnosti v Nemecku, v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Priame obchodné zastúpenie máme aj v Rakúsku a v Poľsku.

Od roku 2013 sme členom medzinárodnej obchodnej skupiny Conrad group.

SOS electronic je držiteľom ocenenia "Aon Best Employer Slovakia " v kategórii Malé a stredné spoločnosti.

Kvalitní ľudia s pozitívnym myslením sú pre nás tým najväčším kapitálom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1869255  Dátum zverejnenia: 12.5.2015