Kuchár

SOREA, spol. s r.o.

Miesto práce
hotel SOREA Máj, Liptovský Ján, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba jedál teplej a studenej kuchyne
- dodržiavanie technologických postupov a kalkulácií
- zostavovanie jedálných lístkov
- zodpovednosť za zverený tovar a inventár
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických predpisov

- práca v stabilnej spoločnosti
-možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

spoločné stravovanie, gastronómia

- prax v odbore kuchár minimálne 1 rok
- flexibilita, zodpovedený prístup k práci
- schopnosť pracovať samostatne
- bezúhonnosť

Sme najväčšia hotelová spoločnosť v Slovenskej republike so sieťou 10 hotelov, ktoré sa nachádzajú v krásnych prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch, v Bratislave.
Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, seniorské pobyty, víkendové a relaxačné pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy hlavne pre zahraničných obchodných partnerov, kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v atraktívnych lokalitách. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel SOREA Máj - SOREA, spol. s r.o.
Liptovský Ján
032 03 Liptovský Ján
ID: 2825730   Dátum zverejnenia: 24.11.2016