Čašník / servírka

SOREA, spol. s r.o.

Miesto práce
hotel SOREA Máj, Liptovský Ján, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podávanie jedál a nápojov hosťom,
- zodpovednosť za kvalitu služieb, úpravu a servis odbytových priestorov,
- vybavovanie sťažností,
- príjem a kontrola tržieb

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania
- iné výhody podľa KZ (napr. zvýhodnená rodinná dovolenka, zvýhodnené vstupy do bazénov)

Uchádzači môžu posielať svoje životopisy do 14 dní od zverejnenia ponuky voľného miesta na e-mailovú adresu riaditelrga@sorea.sk.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.10.2016 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

hotelierstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, komunikatívnosť, dodržiavanie HCCP
- znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka na komunikačnej úrovni
- schopnosť pracovať samostatne
- zodpovednosť, bezúhonnosť

Sme najväčšia hotelová spoločnosť v Slovenskej republike so sieťou 10 hotelov, ktoré sa nachádzajú v krásnych prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch, v Bratislave.
Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, seniorské pobyty, víkendové a relaxačné pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy hlavne pre zahraničných obchodných partnerov, kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v atraktívnych lokalitách. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel SOREA Máj - SOREA, spol. s r.o.
Liptovský Ján
032 03 Liptovský Ján
ID: 2730588   Dátum zverejnenia: 20.9.2016