Technik požiarnej ochrany

SOREA, spol. s r.o.

Miesto práce
Tatranská Lomnica + všetky hotely SOREA, Poprad
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola stavu protipožiarnych prostriedkov a protipožiarnych opatrení
pre všetky objekty spoločnosti SOREA
- preventívne prehliadky protipožiarnych prostriedkov
- organizovanie a uskutočnovanie školení zamestnancov o požiarnej ochrane
- spracovávanie požiarnych poplachovych plánov, požiarnych poriadkov a podnikovych smerníc
- stanovenie opatrení k znižovaniu rizika vzniku požiaru
- zaisťovanie styku s vonkajšími orgánmi požiarnej ochrany
- vedenie príslušnej požiarnej dokumentácie pre všetky objekty spoločnosti SOREA

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom na uvedenú adresu do 14 dní od zverejnenia ponuky voľného miesta.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.9.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon činnosti technika požiarnej ochrany,
pozitívny prístup k práci,
zodpovednosť, bezúhonnosť,
písomný prejav a komunikáciu.

Sme najväčšia hotelová spoločnosť v Slovenskej republike so sieťou 10 hotelov, ktoré sa nachádzajú v krásnych prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch, v Bratislave.
Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, seniorské pobyty, víkendové a relaxačné pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy hlavne pre zahraničných obchodných partnerov, kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v atraktívnych lokalitách. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Odborárske nám. 3
815 70 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Maťová
Tel.: 02/50239185
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2729726   Dátum zverejnenia: 19.9.2016