Obchodný(á) riaditeľ(ka) vydavateľstva

SON MEDIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- v úzkej spolupráci s rakúskym majiteľom vypracovať a realizovať optimálnu stratégiu pre budúcnosť firmy
- riadiť chod firmy a zároveň samostatne nadväzovať a udržiavať obchodné kontakty

Čo ponúkame:
- zaujímavú profesionálnu výzvu a takmer neobmedzené možnosti pri výbere foriem presadzovania stratégie
- silnú podporu solídneho rakúskeho mediálneho domu a jeho majiteľov
- široké možnosti podieľania sa na úspešnom raste firmy

Vaše žiadosti so zdôvodnením a životopisom posielajte, prosím, v nemeckom alebo anglickom jazyku na adresu:

Frau Mag. Ines Schwarz
Industriemagazin Verlag GmbH,
Lindengasse 56, 1070 Wien, Österreich
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti z mediálnej oblasti
- vízia pre úspešné pôsobenie B2B časopisov na trhu a schopnosť
úspešného presadenia nových stratégií
- komunikačné schopnosti spojené s profesionálnym vystupovaním

SON MEDIA, spol. s r.o je vydavateľstvo b2b magazínov, ktoré sa orientujú na výrobnú sféru. V súčasnosti vydáva časopis Revue priemyslu s priamou distribúciou a prevádzkuje internetový portál ww.priemysel.info.
ID: 1896820  Dátum zverejnenia: 13.10.2014