Obchodný manažér

SOMI Systems a.s.

Miesto práce
Lazovná 69, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Mladého, dynamického človeka, ktorý vie jednať s ľuďmi
a nie sú mu cudzie informačné technológie. Človeka, ktorý nehľadá dôvody prečo to nejde, ale pracuje tak, že to jednoducho ide.
Obchodný manažér v našej firme nie je „zásobovač“ ani „obchoďák“, je to človek schopný získať zákazníka na svoju stranu a umiestniť u neho produkt firmy tak, aby zákazník mal záujem aj o ďalšie firemné produkty.
Náplň práce: vyhľadávanie zákazníkov, plánovanie stretnutí, obchodné jednania, príprava cenových ponúk, zmlúv, koordinácia činností u zákazníka, ostatná obchodná agenda, reporting.

Čo ponúkame:
 zaujímavú prácu a styk s ľuďmi v rozhodujúcich pozíciách
 príjemné firemné prostredie a dobrý kolektív
 prácu vo firme s 22-ročnou tradíciou a širokými referenciami
 prácu na trhu informačných technológií, najdynamickejšie rastúcom trhu
 ohodnotenie podľa zásluh bez obmedzenia veľkosti zárobku
 auto, mobil, notebook, pracovný stôl - štandardné vybavenie

Výberové konanie prebehne formou osobného pohovoru. Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich vyššie uvedené kritériá. Životopis spolu so žiadosťou o prijatie na uvedenú pozíciu prosím posielajte e-mailom na: [email protected]. K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Čo požadujeme:
 minimálne SŠ vzdelanie
 znalosť práce s PC na pokročilej úrovni
 pozitívny vzťah k šoférovaniu a primeraná prax v tomto smere
 schopnosť aspoň čiastočne porozumieť technickej angličtine
 prehľad v oblasti IT
 komunikatívnosť, rozhľadenosť, príjemné vystupovanie
 zodpovednosť a schopnosť efektívne plánovať a organizovať svoj pracovný čas
 schopnosť zvládať vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť sa zaoberá bezpečnosťou v oblasti IT, ochranou osobných údajov, kybernetickou bezpečnosťou a produktami s tým súvisiacimi. Zavádzame, manažujeme a vyhodnocujeme procesy ovplyvňujúce bezpečnosť informačných systémov. Vykonávame pre našich klientov funkciu manažéra kybernetickej bezpečnosti a DPO - zodpovednú osobu za ochranu osobných údajov. Sme na trhu 30 rokov a v portfóliu máme bezmála 300 aktívnych zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1279022  Dátum zverejnenia: 19.6.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou