Kozmetička, sestra, odborná kozmetická prístrojová starostlivosť

SOMEDEA s. r. o.

Miesto práce
Rusovská cesta 11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Apríl, máj 2024
10 - 30 EUR/hod.V prípade, že viete rozšíriť naše služby o ďalšie služby a procedúry, ktoré neponúkame a v ktorých ste profesionál je odmena 50% až 60% z ceny ošetrení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame
Prácu v nových krásnych priestoroch so špičkovým prístrojovým vybavením
•HYDRAFACIAL MD • BLOOMEA PARIS •MEZOTERAPIA •PLAZMAPEN •MADEROTERAPIA •CRYOPEN •REDUSTIM •CANDELA laser
Nie je nutná znalosť všetkých ošetrení, zaškolíme si Vás.

•časová flexibilita - bez povinnej pracovnej doby , možnosť pracovať aj 2-4 hod denne, vybraté dni v týždni, popri práci na dohodu
•Nadštandardné finančné ohodnotenie percentuálne priamo závislé od množstva a ceny vykonaných zákrokov a ošetrení-
Odmena 10-30€/hod plus provízie

!!!! V prípade, že viete rozšíriť naše služby o ďalšie služby a procedúry, ktoré neponúkame a v ktorých ste profesionál je odmena 50% až 60% z ceny ošetrení - napr. Masáže, tetovanie...

Prevádzka sa nachádza v Petržalke na Rusovskej ceste 11a ponúka svoje služby v oblasti kozmetiky a laserovej medicíny klientom už 11 rokov
V prípade záujmu nám prosím pošlite životopis a napíšte nám motivačný list, prečo by ste sa chceli stať súčasťou nášho tímu,
kontaktovať budeme vybraných záujemcov, tešíme sa na spoluprácu

Viac informácií nájdete na našom webe
➡️ www.somedea.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.3024 (ostáva ešte 365246 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kozmetické služby, lekárska kozmetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

•Výučný list výhodou
•Prax výhodou
•Komunikatívnosť
•Proklientsky prístup
•Chuť učiť sa a zdokonaľovať sa, pracovať na sebe
•Nekonfliktnosť a schopnosť fungovať ako team nie ako Individualita

Spoločnosť ponúka svoje služby v oblasti kozmetiky a laserovej medicíny klientom už viac ako 8 rokov

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4707364  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.