Správca objektu /bytového domu

SOMAT Group a. s.

Miesto práce
Mierová 127, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

správa objektu - domu s bytovými a nebytovými priestormi v súlade s platnou legislatívou a Zmluvou o správe, zabezpečenie služieb a prác pre objekt a kontrola ich plnení, sledovanie ekonomiky objektu a optimalizácia nákladov, komunikácia s dodávateľmi služieb a vlastníkmi, organizácia výberových konaní

profesionálne pracovné prostredie, pohyblivá pracovná doba, služobný telefón,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, manažérske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

základné manažérske zručnosti a schopnosť riadiť , komunikačné zručnosti, samostatnosť v rozhodovaní, flexibilita, technické znalosti a odborná spôsobilosť ako aj skúsenosti s programovým vybavením Anasoft FINUS/DOMUS vítané.

Stabilná súkromná spoločnosť s takmer 30 ročnou históriou pôsobenia v oblasti správy nehnuteľností. Spoločnosť sa okrem správy objektov, bytov a nebytových priestorov venuje aj facility a projektovému managementu, zabezpečovaniu služieb a výkonom servisných a stavebných prác.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2655398  Dátum zverejnenia: 16.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou