Referent/-ka cestovnej kancelárie

SOLVEX s.r.o.

Miesto práce
ul.Sustekova 13-15, 85104 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
hned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj domácich a zahraničných zájazdov z ponuky našej CK a partnerských touroperátorov do celého sveta
- predaj doplnkových produktov a služieb
- komunikácia s klientami osobne, telefonicky, mailom
- poskytovanie informácií a poradenstva v oblasti cestovania,
- práca s rezervačnými systémami
- podpora a rozvoj tímu.
- zodpovednosť za predajné výsledky

- zaujímavá a dynamická práca v mladom kolektíve
- účasť na zahraničných študijných cestách
- možnosť výhodnejšieho cestovania a spoznávania krajín
- zamestnanecké zľavy a cenové zvýhodnenia na dovolenky a letenky
- základná mzda + os. ohodnotenie+ iné výhody

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku s fotografiou a s uvedením termínu možného nástupu zasielajte na mailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
Zároveň Vás prosíme, aby ste vyjadrili svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov za účelom výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ste príjemní, usmievaví, komunikatívni a máte radi prácu so zákazníkmi,
- máte predajné cítenie a aktívny prístup k riešeniu problémov,
- dokážete obslúžiť zákazníka a komunikovať aj v anglickom jazyku,
- znalosť anglického jazyka, resp. iného cudzieho jazyka výhodou
- samostatnosť a kreativita
- flexibilita, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie
- ústretový prístup ku klientom
- ochota k sebavzdelávaniu
- vynikajúce komunikačné schopnosti - predpoklady pre kvalitnú prácu so zákazníkom/tímom.

Sme cestovná kancelária s nadnárodným pôsobením, s viac než 23 rokov skúsenosťami v medzinárodnom cestovnom ruchu. Vlastné pobočky na území Slovenska, ktorých sieť sa rozširuje, s intenzívnym on-line predajom.
Hlavnou našou činnosťou je predaj dovoleniek v zahraničí i na Slovensku, dynamické balíčky, poznávacie zájazdy a pod.
Patríme do top touroperatorov na Slovensku s vlastnými čarterovými lietadlami do zahraničných destinácii. Sme držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015, získali sme prestížne ocenenia – Pečať Bonity, Pečať Stability, Spoločensky zodpovedný podnik.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1705861  Dátum zverejnenia: 2.4.2014