Можливість для людей з України

Kotlin vývojár pre mobilné aplikácie

Solver IT s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
a.s.a.p.
1 900 - 2 900 EUR/mesiacMzda podľa preukázaných schopností. Po skúšobnej dobe sa pridáva Osobné Hodnotenie. Seniori viacej.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš softwarehouse má voľnú pozíciu vývojára, pre vývoj mobilných aplikácií v Kotlin, Java, Android, iOS. Nový vývoj a údržba mobilných a aplikácií pre parcel service a ticketing.
Dobrá je znalosť návrhové vzory, kleint: Kotlin, Android, iOS.
Je to na dlhodobú spoluprácu, trvalá prácu na dlhodobých projektoch, s perspektívou osobného rastu, budovania svojej pozície vo firme.

- práca v medzinárodnom tíme vedenom skúseným seniormi - ak chcete tak sa niečo naučíte.
- menšia firma aj tímy - možnosť postupu ak na to máte
- možnosť cestovať a vzdelávať sa
- pružná pracovná doba
- telefon, auto

Ak máte o prácu u nás záujem, pošlite prosím Vaše podrobné profesné CV na adresu [email protected].
Dôležité: uveďte možný termín nástupu, očakávaný plat a navrhnite termín osobného pohovoru.
Hodnotené budú všetky CV, ozveme sa len vybratým uchádzačom na pohovor, do 10 prac. dní od odoslania CV.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, technika, fyzika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Kotlin - Pokročilý
Java - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vývoj software

Počet rokov praxe

2

- chápe princípy vývoja software v medzinárodnom tíme a rozdiel oproti študentskej, alebo jednochlapovej práci
- zodpovedný prístup k práci, pridelené úlohy rieši samostatne a iniciatívne
- problémy nie len kritizuje pri pive, ale ich otvorene rieši
- rozhodujúce sú skutočné výsledky práce a spokojnosť zákazníka

Slovenský Softwarehouse s vyše 30 ročnou tradíciou.
Vývoj softwarových riešení pre stálych zákazníkov z USA, AT, D, SVK, v dlhodobých kontraktoch.
Našich 45 vývojárov pracuje v kanceláriách v Bratislave a v Žiline pri univerzite, s hlavnými technológiami: WEB, .NET, Java, C++, C#, Android, Delphi, Mobilné platformy.
Aplikácie sú: CAD/CAM, Android Apps, Web aplikačné servre, distribuované systémy pre dopravu a špedíciu, doručovanie.
Rozhodujúca pre nás je správnosť riešenia a spokojnosť zákazníka.
Info o spoločnosti na www.solver.sk, [email protected].

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 844629  Dátum zverejnenia: 27.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac