Upratovač(ka)

Solver IT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
4,50€ na dohodu / 6,00€ na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SSMD s.r.o. hľadá spoľahlivých ľudí na pravidelné upratovanie kancelárií, bytov a iných priestorov v rámci Bratislavy.

Malá firma, osobný a férový prístup.

Kladieme dôraz na kvalitu uchádzačov - ako spĺňajú uvedené kritériá. Za to ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie a férový prístup.

Prosíme o zaslanie CV, prostredníctvom stránky Profesia, iba tých, ktorí uvedené kritériá spĺňajú a majú skutočný záujem o daný typ práce.

Prosíme uchádzačov, aby sa neozývali telefonicky.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Samostatnosť, 100% spoľahlivosť, precíznosť a slušnosť. Vzťah k poriadku a čistote.

Slovenský Softwarehouse s vyše 30 ročnou tradíciou.
Vývoj softwarových riešení pre stálych zákazníkov z USA, AT, D, SVK, v dlhodobých kontraktoch.
Našich 45 vývojárov pracuje v kanceláriách v Bratislave a v Žiline pri univerzite, s hlavnými technológiami: WEB, .NET, Java, C++, C#, Android, Delphi, Mobilné platformy.
Aplikácie sú: CAD/CAM, Android Apps, Web aplikačné servre, distribuované systémy pre dopravu a špedíciu, doručovanie.
Rozhodujúca pre nás je správnosť riešenia a spokojnosť zákazníka.
Info o spoločnosti na www.solver.sk, [email protected].

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2617273  Dátum zverejnenia: 4.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,50€ na dohodu / 6,00€ na živnosť