Linux embedded - vývojár

Solver IT s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
podľa skutočných výsledkov práce, na úrovni v obore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vývojára pre embedded a HW blízke Linux systémy, ako napr. Raspberry alebo wandboard.org.
Vývoj software pre zákaznícke hardwarové riešenia použité v doprave a priemysle.
Riadenie low level - tlačiarne, displeje, snímače, karty...

Práca v medzinárodnom prostredí, možnosť vzdelávať sa, st.lístky, kultúra, šport... Práca v Bratislave, Kramáre.

Ak máte o prácu u nás záujem, pošlite prosím Vaše podrobné profesné CV na adresu [email protected]. Dôležité: uveďte možný termín nástupu, očakávaný plat a navrhnite termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Expert
C - Expert

- chápe princípy vývoja software v medzinárodnom tíme a rozdiel oproti študentskej, alebo jednochlapovej práci
- zodpovedný prístup k práci, pridelené úlohy rieši samostatne a iniciatívne
- problémy nie len kritizuje pri pive, ale ich otvorene rieši
- rozhodujúce sú skutočné výsledky práce a spokojnosť zákazníka

Slovenský Softwarehouse s vyše 30 ročnou tradíciou.
Vývoj softwarových riešení pre stálych zákazníkov z USA, AT, D, SVK, v dlhodobých kontraktoch.
Našich 45 vývojárov pracuje v kanceláriách v Bratislave a v Žiline pri univerzite, s hlavnými technológiami: WEB, .NET, Java, C++, C#, Android, Delphi, Mobilné platformy.
Aplikácie sú: CAD/CAM, Android Apps, Web aplikačné servre, distribuované systémy pre dopravu a špedíciu, doručovanie.
Rozhodujúca pre nás je správnosť riešenia a spokojnosť zákazníka.
Info o spoločnosti na www.solver.sk, [email protected].

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1808200  Dátum zverejnenia: 23.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa skutočných výsledkov práce, na úrovni v obore