Можливість для людей з України

IT Administrátor - Výrobná spoločnosť

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Konfigurácia, správa a údržba IT systémov, zabezpečenie funkčnosti, integrity systémových zdrojov a služieb:
- Spravovať špecifické aplikácie spoločnosti.
- Zabezpečovať kontrolu zariadení, licencií a dodržiavanie zmlúv o údržbe špecifického softvéru a hardvéru.
- Inštalácia a aktualizácia používateľských zariadení a príslušného softvéru.
- Správa sietí (podnikových a miestnych).
- Zabezpečenie stálej aktualizácie databázy inventára IT.
- Riadenie incidentov v rámci služieb CIA v oblasti hardvéru a softvéru a tiež s dodávateľmi v prípade servisných zmlúv (SLA).
- Vypracovať a realizovať program preventívnej údržby IT a audiovizuálneho vybavenia v zasadacích miestnostiach.
- Prevádzkové riadenie bezpečnostných kontrol špecifických systémov IT.
- Riadenie bezpečnostných incidentov a zabezpečovanie možných opatrení v súvislosti s nimi.
- Riadenie nákupov pridelených IT aktív.
- Spravovať telefonické služby

Životopis posielajte aj v AJ.

Ďakujeme za zaslanie životopisu, informovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme výrobná spoločnosť zameraná na automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Windows
Linux
VMware
Veeam
Firewall
Switching
LAN/WAN

Španielčina-Výhoda

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4612262  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac