Prijmeme Pomocnú silu do kuchyne (Výdaj stravy) do nového centra sociálnej a zdravotnej starostlivosti v príjemnom prostredí Bratislavy

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš mať stabilnú prácu a dobrý pocit z toho, že priamo pomôžeš ostatným, ktorí to potrebujú?
Chceš pracovať v skvelom tíme ľudí, ktoré by ti boli ako druhá rodina?
Chceš pracovať na projekte, ktorý v Tebe zanechá hlbokú stopu?

Ak si odpovedal 3x áno, hľadáme práve Teba!

Pre nové súkromné centrum sociálnej a zdravotnej starostlivosti v Bratislave, hľadáme zodpovedného, spoľahlivého a pracovitého človeka na pozíciu Pomocná sila do kuchyne (Výdaj stravy)

Tvojou hlavnou náplňou práce bude najmä:
- úprava a spracovanie dovezenej stravy podľa potrieb klientov,
- výdaj stravy (raňajky, obedy, večere)
- pomocné práce v kuchyni (umývanie riadu, vykladanie umývačky)
- udržiavanie hygieny na prevádzke

- príplatky za sviatky, dni pokoja
- príjemný a priateľský kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Nové súkromné centrum zdravotnej starostlivosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- Vôľa a ochota pomáhať druhým,
- Flexibilita (práca na 12-hodinové denné zmeny),
- Dochvíľnosť, empatia, pracovitosť, spoľahlivosť,
- Pozitívny prístup k práci a ku kolegom,
- Vzťah k čistote a poriadku,
- Prívetivé a ochotné vystupovanie.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3141569  Dátum zverejnenia: 15.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650