Sanitár

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nové súkromné centrum zdravotnej starostlivosti v Bratislave, hľadáme spoľahlivú, empatickú a láskavú osobu na pozíciu Sanitár, ktorej náplňou práce by bolo najmä:
- Polohovanie a vysádzanie ležiacich (imobilných) klientov,
- Pomoc pri obliekaní,
- Osobná hygiena klienta,
- Výmena posteľnej bielizne,
- Starostlivosť o osobnú bielizeň klienta,
- Pomoc pri stravovaní a dohľad pri dodržiavaní pitného režimu,
- Sprievod na vyšetrenia,
- Príprava zdravotníckeho materiálu a pomôcok podľa pokynov zdravotnej sestry,
- Manipulácia s biologickým materiálom,
- Vykonávanie dezinfekcie a sterilizácie nástrojov,
- Poskytnúť prvú pomoc podľa svojich odborných schopností,
- Zodpovedať za bezpečnosť klienta,
- Tímová spolupráca s ostatným zdravotníckym a nezdravotníckym personálom.

- Rizikový príplatok
- Príplatky za sviatky, dni pokoja, nočné služby
- Príjemný a priateľský kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Súkromné centrum zdravotnej starostlivosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Sanitár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

- Proklientský prístup ku klientovi a jeho rodinným príslušníkom,
- Trpezlivosť a empatia,
- Zmysel pre tímovú prácu,
- Zodpovedný prístup ku zadaným pracovným úlohám,
- Flexibilita a chuť vzdelávať sa naďalej v pracovnom odbore,
- Čistý záznam z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3093437  Dátum zverejnenia: 6.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou