Vedúci zmeny

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Levice, okres Levice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dohliadanie a koordinovanie činností výrobného procesu.
Plánovanie a organizovanie práce v pridelenom úseku výrobného procesu.
Zabezpečovanie dodržiavanie pracovných a technologických postupov.
Dodržiavanie stanovených časových noriem a termínov, riešenie výrobných prestojov a chýb vo výrobnom procese.
Vedenie prevádzkovej dokumentácie.
Vedenie, motivovanie, výber a ohodnocovanie podriadených zamestnancov.
Zabezpečovanie dodržiavania bezpečnosti pri práci.

Zaujímavé platové ohodnotenie (mesačné, štvrťročné a ročné bonusy)
Zázemie medzinárodnej spoločnosti.
Možnosť profesijného rastu.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

SŠ vzdelanie s maturitou.
Predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti min 3 roky.
Komunikatívnosť, precíznosť, zmysel pre detail a organizáciu práce.
Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti.
Ochota pracovať na zmeny (práca i počas víkendov, nočné zmeny).

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3068129  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou