Právnik zmluvných vzťahov

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
30.05.2019
1.800 - 2.000€ (výsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú, stavebnú spoločnosť hľadáme do tímu skúseného právnika. Vašou náplňou práce bude hlavne:
- Dôsledné vypracovanie a pripomienkovanie zmlúv, posudzovanie zmlúv so zákazníkmi, partnermi, dodávateľmi a subdodávateľmi.
- Identifikácia, posudzovanie a znižovanie rizík spojených s podmienkami navrhovaných zmlúv.
- Audit zmlúv a ich súlad s právnymi predpismi.
- Príprava právnych analýz, stanovísk a vyjadrení.
- Podpora nákupného oddelenia pri vyjednávaní zmluvných podmienok.
- Zastupovanie spoločnosti v správnych konaniach a príprava rôznych správnych podaní.
- Komunikácia s investorom, subdodávateľmi, konzultantmi a úradmi v zmluvných záležitostiach.
- Podpora oddelení v právnych otázkach.

- kurzy angličtiny/nemčiny/španielčiny hradené zamestnávateľom,
- MultiSport karta,
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
- školenia,
- pracovný pomer na dobu neurčitú,

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (magisterské štúdium na právnickej fakulte).
Predchádzajúca právnická prax na obdobnej pozícii min 2 roky, prax v stavebnej spoločnosti veľkou výhodou.
Znalosť anglického jazyka - slovom aj písmom (na úrovni pripravovania zmluvných dokumentov a písomných stanovísk v danom jazyku).
Profesionálne vystupovanie a schopnosť tímovej spolupráce.
Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita a vysoké pracovné nasadenie.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3047461  Dátum zverejnenia: 30.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.800 - 2.000€ (výsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta)