Researcher/Recruiter

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Dunajská 14
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
fix (hodinová mzda) + variabilná zložka odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám do tímu šikovného, proaktívneho a detektívne naladeného
študenta/študentku VŠ (odbor ľudské zdroje/personálny manažment/psychológia), ktorý by sa rád naučil ako to recruitmente funguje.
Tvojou náplňou práce bude hlavne:
- prieskum trhu - vyhľadávanie vhodných kandidátov na otvorené pracovné pozície,
- telefonická selekcia vhodných kandidátov -kandidáti, ktorí úspešne prejdú telefonickým pohovorom, budú pozvaní na osobné stretnutie do spoločnosti,
- realizácia osobných pohovorov,
- testovanie jazykových zručností, špeciálnych odborností, následné vyhodnocovanie testov,
- príprava reportov

- možnosť pracovať na zaujímavých projektoch pre medzinárodné spoločnosti,
- motivujúci systém finančného ohodnotenia - fix + variabilná zložka odmeny,
- priestor na vlastnú sebarealizáciu,
- notebook, telefón

My sa už teraz na teba veľmi tešíme, tak nám neváhaj zaslať svoje aktuálne CV spolu s motivačným listom, v ktorom uvedieš, prečo by mohla byť táto pozícia pre teba zaujímavá.

Len smelo do toho! Volajte, mailujte, faxujte.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates that work in order to excellently perform their job, no mather if it is a lower or higher profile activity. Our consultants are trained and experienced professionals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable work that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, psychológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Daj nám o sebe vedieť ak:
- Máš chuť rozvíjať svoje zručnosti a rád sa učíš nové veci.
- Ovládaš angličtinu minimálne na úrovni B2 – tvoji klienti budú predovšetkým nadnárodné spoločnosti.
- Si časovo flexibilný a nájdeš si na nás čas približne 2-3 x do týždňa.
- Si zodpovedný, komunikatívny a dokážeš si efektívne zorganizovať svoje povinnosti.
- ... a v neposlednom rade ti nechýba pozitívny prístup k práci, teda povieme to narovinu: hľadáme optimistu :)

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2927682  Dátum zverejnenia: 9.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix (hodinová mzda) + variabilná zložka odmeny